CIEKAWOSTKI

Próbowałem uzyskać dłuższego penisa za pomocą przedłużacza - oto co się stało

Redaktor manIS.pl

Zdrowie mężczyzn nie popiera stosowania żadnego urządzenia do przedłużania penisa bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Moje ostatnie poszukiwania ujawniły, że jest jeszcze tylko jeden niechirurgiczny sposób, który ma naukowe wsparcie:  przedłużacz penisa. Dla laika, to wydaje się mieć sens. 

Dwa oddzielne badania, jedno z 2009 r., a drugie z 2011 r., wykazały, że wolontariusze, którzy poddali się tej metodzie, zyskali średnio dwie trzecie cala długości. Inne pocieszające wieści: Jeśli zamówisz w ciągu najbliższych dwóch godzin i czternastu minut, możesz mieć podobne urządzenie do tego, które zostało użyte w badaniu dyskretnie dostarczone do domu dwa dni od teraz za mniej niż 28 dolarów.

Ale oto problem: Zyski odnotowane przez badaczy polegały na tym, że ich najbardziej ceniony klejnot rozciągał się jak toffi nawet do dziewięciu godzin dziennie przez okres trzech miesięcy. Krótko mówiąc, to zajmie trochę motywacji, że przytłaczająca większość facetów w "normalnym" zakresie wielkości penisa będzie znaleźć trudne do zebrania.

Ale jest populacja facetów, którzy są zmotywowani, aby przejść do takich, ahem, długości: mężczyzn, którzy mają chorobę Peyronies. Peyronies rozwija się, gdy wewnątrz penisa tworzy się blizna. To może spowodować, że penis zginać się w czasie, co erekcje bolesne i prowadzi do zaburzeń erekcji. Kilka lat temu urolog z Mayo Clinic Landon Trost stwierdził, że pacjenci Peyronies, którzy używali urządzeń trakcyjnych, stwierdzili że są niewygodne i że urządzenia te nie wywierały wystarczającej siły. Więc rozwinął własne urządzenie od podstaw. RestoreX.

Znalazłem RestoreX podczas moich okazjonalnych, przypadkowych, ale trwających badań nad posiadaniem większej gałki. Poprzez e-mail, Trost powiedział mi, że w randomizowanym badaniu, sześciu pacjentów Peyronies widział wzrost długości między 1 "a 1.75", i tylko musiał nosić rzeczą na 30-90 minut dziennie przez trzy miesiące. Natychmiast spytałem Trost'a czego by się spodziewał, gdyby facet bez Peyronies'ów dał mu popalić.

"Nie wiem na pewno, ale podejrzewam, że zobaczyłbyś przynajmniej równorzędne korzyści u mężczyzn, którzy nie mają stanu zwłóknienia, takiego jak choroba Peyronie'ego", powiedział, "ale bez danych, nie mogę powiedzieć na pewno". Dodał, że ten sposób użycia będzie "off-label," co oznacza, że będę stosować go w sposób, dla którego nie został opracowany ani zatwierdzony.


Ale nie grzebmy w tym: Szanowny urolog z Mayo Clinic mówi mi, że używając urządzenia, które rozwinął, mogę skończyć z penisem, który ma siedem lub może osiem cali i trzy miesiące w dół drogi. Pięć dni roboczych i 495 dolarów później, RestoreX dotarł do mojego domu, a dziesięć minut po tym jak się na niego podpisałem, oglądałem poręczne wideo z szybkim startem i zapięciem.

Na początek musiałem zmierzyć mojego penisa metodą pokazaną na filmie. Pociąga to za sobą uzyskanie najlepszej erekcji następnie pchając koniec linijki tak mocno, jak można do kości łonowej i pomiar jego górnej części. Jest to trochę bolesne, ale okazało się, że pchając go tak głęboko w moim organizmie, jak mogłem, byłem o ćwierć cala dłuższy niż myślałem.

Powinieneś spróbować "Jelqing"?

Następnie zawinąłem głowę mojego 6,25-calowego penisa w samoprzylepny okład, aby nie został uszkodzony przez zacisk, który utrzyma go w miejscu. Następnie przewleciałam plastikowy pierścień, który przylegał do mojej kości łonowej, zamknęłam zacisk i pierścieniowo zatrzasnęłam napięcie.

Noszenie urządzenia nie było szczególnie niewygodne, choć zdejmowanie go pod koniec mojej pierwszej sesji rozciągania dał wrażenie nie inaczej niż budząc się z drętwym ramieniem - ale na głowie penisa, co jest znacznie bardziej niepokojące. Zgodnie z instrukcją, powoli pracowałam do dwóch 30-minutowych sesji dziennie, pierwsza krótko po przebudzeniu, a druga podczas oglądania telewizji wieczorem.

"Mój penis był znacznie dłuższy niż na początku mojego dwudniowego regimentu."

W miarę upływu dni zauważyłem, że jestem w stanie zaryglować urządzenie znacznie bardziej niż podczas mojej pierwszej sesji. Kiedy wiotki i rozciągnięte w urządzeniu, byłem teraz nagrywania długości ponad siedem cali, choć oczywiście, mając penisa, który był długi, gdy wiotki i rozciągnięte było zdecydowanie nie dlatego byłem w grze. Po kilku tygodniach zacząłem podejrzewać, że mój Johnson rzuca dłuższy cień, ale jakoś udało mi się odczekać kolejne 14 dni zanim go zmierzę. Kiedy to zrobiłem, stwierdziłem, że było to trochę ponad 6,85". Wprawdzie część tej nowej długości pochodziła z nadmiernej siły spadkowej, którą teraz nakładałem na władcę, ale nie wszystko. Niezależnie od tego, w ciągu zaledwie miesiąca użytkowania, mój penis był znacznie dłuższy niż na początku mojego dwudniowego regimentu.

Co ciekawe, kiedy spytałem Trosta, skąd właściwie bierze się ta dodatkowa długość, powiedział mi, że nie może powiedzieć na pewno, bo nie ma świetnego sposobu, aby to zbadać. "Myślę, że urządzenie prawdopodobnie ciągnie na tych obszarach i ciągnie więcej penisa na zewnątrz ciała," powiedział. "Podejrzewam, że w miarę upływu czasu, faktycznie otrzymasz nowy wzrost, ale natychmiastowe zyski są prawdopodobnie ciągnąc części penisa, które stały się bardziej zinternalizowane."

Teraz, jeśli ktoś zapytał mnie, co bym zapłacił za znacznie większego penisa, zanim zacząłem regimen, mógłbym zaoferować liczbę w niskich pięciu cyfr. Jeśli zapytałbyś mnie, co bym dał, mógłbym pomyśleć, że moja różowa figura byłaby warta zachodu. Ale po tym, jak zdałem sobie sprawę, że w pierwszym miesiącu osiągnąłem pewne, dające się poświadczyć początkowe zyski, stwierdziłem, że omijam sesje tu i ówdzie. W ciągu kilku tygodni urządzenie znalazło się z powrotem w swoim pudełku i było przechowywane pod moim łóżkiem, a następnie straciłem swoje zyski. Czy używanie RestoreX było takim obowiązkiem? Wcale nie. Nosiłem go, odpowiadając na poranne maile i oglądając Netflix. Po prostu nie byłem w stanie na nowo odkryć motywacji do konsekwentnego korzystania z urządzenia.

Myślę, że ta część mojej demotywacji może być przypisana temu, że mojej dziewczynie nie zależało na tym, że przeszedłem z 62. do 88. percentyla długości penisa. Nie znaczy to, że nie zgodziła się, że mój penis urósł trochę w ciągu ostatnich czterech tygodni, ale nie zwiększyło to jej radości z seksu. W rzeczywistości, zauważyła, że dodatkowa długość sprawiła, że energiczny tylny seks wejścia oboje cieszymy się czymś w rodzaju bolesnego. Więc podczas gdy mój off-label korzystania z RestoreX był dowód pozytywny, że zrobiłem mojego penisa dłużej, jego ostatecznym celem było uczynić mnie czuć się znacznie lepiej o ręce, które zostały rozpatrzone.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)