CIEKAWOSTKI

Lubrykanty do zabawek erotycznych ze stali nierdzewnej

Redaktor manIS.pl

Jaki lubrykant wybrać do gadżetów erotycznych ze stali nierdzewnej?

Jaki lubrykant wybrać do gadżetów erotycznych ze stali nierdzewnej?

Gdy mówimy o stali nierdzewnej nie mamy wątpliwości, że jest to wyjątkowo wytrzymałe tworzywo charakteryzujące się między innymi tym, że jego utrzymanie w czystości nie jest skomplikowanym zadaniem. Nie wymaga nawet stosowania określonych kosmetyków przeznaczonych do jej pielęgnowania, żaden nie jest w stanie bowiem wpłynąć niekorzystnie na stan gadżetu. Nawilżanie gadżetów erotycznych ze stali nierdzewnej nie jest skomplikowane, jeśli jednak chcemy osiągnąć ten cel mając pewność, że nie ucierpi na tym nasze zdrowie, chyba najlepszym rozwiązaniem okaże się lubrykant na bazie wody.

Lubrykant na bazie wody, jakie ma zalety?

Lubrykant na bazie wody, jakie ma zalety?

Taki żel intymny posiada szczególnie wiele zalet, na pierwszy plan wysuwa się zaś to, że charakteryzuje go wyjątkowo delikatne działanie. Pozwala to na sprawną eliminację problemu nieprzyjemnego tarcia, z którym mamy do czynienia choćby wtedy, gdy pochwa jest zbyt sucha. Te negatywne doznanie przechodzi po zastosowaniu omawianego tu żelu do historii przeobrażając się w poślizg nie tylko bardzo przyjemny, ale i podniecający. Lubrykant wodny zwraca na siebie uwagę także dlatego, że jest rozwiązaniem uniwersalnym. Można stosować go do nawilżania produktów erotycznych bez względu na to, z jakich materiałów zostały one wykonane, a zatem również takich, które powstały z wykorzystaniem stali nierdzewnej.

Jakich produktów używać, gdy zdecydowaliśmy się na zabawki ze stali nierdzewnej?

Jakich produktów używać, gdy zdecydowaliśmy się na zabawki ze stali nierdzewnej?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć zarówno na pytanie o to, jak najlepiej dbać o higienę produktów ze stali nierdzewnej, jak i o to, które produkty wykonane z tego materiału okażą się najbardziej odpowiednie. Nietrudno się domyślić, że wiele zależy od tego, jakie są nasze własne preferencje odnoszące się choćby do tego, który z lubrykantów jest nam w stanie dostarczyć najwięcej przyjemności.

Podczas wyboru powinniśmy stawiać jednak przede wszystkim na rozwiązania tych producentów, którzy zdążyli wyrobić sobie markę, a tym samym cieszą się dużym uznaniem. Przeważnie same lubrykanty możemy podzielić na kilka grup. Są więc to zarówno rozwiązania chłodzące i rozgrzewające, jak i naturalne. Nie można też zapominać, że duże znaczenie ma ich skład. Tu warto zwracać uwagę zwłaszcza na składniki takie, jak parabeny, czy gliceryna. Należy ich unikac, jeśli tylko istnieje taka możliwość.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)