SEX

6 Porad jak ożywić swoje życie seksualne od seksperta

Redaktor manIS.pl

Czy twoje libido potrzebuje zastrzyku? Masz dosyć tego samego? Potrzebujesz więcej pewności siebie, aby nie krępować się w sypialni? Nie uprawiamy seksu tylko dlatego, że go lubimy - robimy to, bo go kochamy! A kiedy ta część naszego życia czuje się oderwana, cały nasz świat może wydawać się odwrócony do góry nogami. Naucz się, jak stymulować swoją seksualność w zupełnie nowy sposób. Zacznij uprawiać seks, którego pragniesz i na który zasługujesz. Zapoznaj się z 6 pomocnymi wskazówkami, które zwiększą Twoją intymność i zwiększą ciepło w sypialni! 

1. Wielki seks zaczyna się od ciebie
Pierwsza miłość to miłość własna. Tak, być może się dziwisz jak czytasz to i widzisz obrazy, które mogą być trochę niegrzeczne, ale mówię o innym rodzaju miłości. Kochać siebie, swoje ciało i swoją duszę. Wspaniały seks zaczyna się od bycia pewnym siebie, doceniania tego kim jesteś i dzielenia się tym z innymi. Budowanie tej pewności siebie jest pierwszym krokiem do wspaniałego seksu. Jeśli czujesz się dobrze z tym, kim jesteś, zamierzasz wnieść ten urok i atrakcyjność do boiska i zdecydowanie do sypialni. Twoje ciało jest placem zabaw, więc baw się dobrze!

2. Weź się w garść
Dowiedz się, co jest dla Ciebie dobre, abyś mógł podzielić się tym z innymi i móc wspólnie cieszyć się swoimi doświadczeniami. Może to brzmieć prosto, ale wiele osób nie poświęca czasu na badanie swojego ciała, aby zobaczyć, co je podnieca. Kiedy już poznasz swoje ciało, przyciski, wyzwalacze i to, jak lubisz być dotykana, osiągniesz więcej orgazmów, lepsze orgazmy i że lepsza komunikacja z partnerem sprawi, że seks będzie o wiele lepszy! 

3. Nie bój się otworzyć usta
Nie mówię o tym, co myślisz, że sugeruję, przynajmniej nie w tym konkretnym przypadku. Mówię o komunikacji. Dyskutowanie o pragnieniach, fantazjach, pozycjach, miejscach, zabawkach i nie tylko, otworzy przed tobą i twoim partnerem zupełnie nowy świat. Bez osądu i krytyki, otwarcie w ten sposób może dać waszym partnerom pomysły, o których być może nie wiedzieli, że istnieją lub mogą was zainteresować. Wiele osób zakłada, że ich partner powinien po prostu "wiedzieć", co lubi, ponieważ są razem od lat, ale ludzie zmieniają się tak samo, jak zmieniają się pragnienia i potrzeby seksualne, więc ważne jest, aby zawsze utrzymywać tę komunikację otwartą. 

4. Przyjemność ponad wydajność
Prosta prawda... im bardziej lubisz seks, tym bardziej go chcesz! Skupiając się na aspekcie wiersza przyjemność próbuje wykonać i martwiąc się o to, czy to, co robisz jest w porządku, może zabrać całą zabawę z seksu. Kiedy skupienie się na seksie staje się próbą przedstawienia, staje się obowiązkiem, aktem, a nawet obowiązkiem. Nie jesteś po to, aby po prostu obsłużyć swojego partnera - choć czasami może to być zabawne - jesteś po to, aby połączyć się i być w tej chwili, cieszyć się dotykiem, uczuciem, emocjami, uczuciem bycia intymnym. Poświęć czas, aby poznać ciało swojego partnera, obserwować sposób, w jaki poruszają się one do pewnej stymulacji, sposób, w jaki reagują na twój dotyk i uczyć się. Co prowadzi mnie do następnej wskazówki...

5. Noce poszukiwawcze
Pomyśl o wszystkich receptorach nerwowych, które posiada ludzkie ciało, a następnie pomyśl o wszystkich tych, których nigdy nie dotykałeś. Masz całe ciało wypełnione zakończeniami nerwowymi i przez większość czasu przechodzisz od ust do piersi do genitaliów i omijasz całą paletę doznań. Noce eksploracji to właśnie to... eksplorowanie całego ciała, aby znaleźć te słodkie doznania, wrażliwe obszary, strefy erogenne i miejsca, które stymulują i włączają Twojego partnera. Intymność to nie tylko stosunek. Chodzi o to, aby cieszyć się sobą od stóp do głów, naprawdę doceniać ciało za wszystkie jego punkty przyjemności i korzystać z tego, co ma do zaoferowania. Zbadajcie i znajdźcie drogę do ekstazy.

6. Spróbuj być poszukiwaczem
Bycie "próbującym seksualnie" oznacza tylko próbowanie nowych rzeczy. Ten rodzaj intymności jest bezpośrednim rezultatem podatności na zagrożenia i bezpieczeństwa, które są wymagane, gdy próbujesz czegoś nowego. Zacznij od prostych rzeczy, takich jak inna pozycja lub inne miejsce w domu, aby przełamać monotonię. Następnie w miarę budowania zaufania zaczynasz otwierać swój umysł na prostą zabawkę, może użyjesz krawata i zobaczysz, jak to jest być związanym. Potrzebujesz więcej przygody? Idź do klubu swingowego i poczuj erotyzm wokół siebie.

 

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)