CIEKAWOSTKI

10 wskazówek i technik masturbacji, które rozwalą ci łeb.

Redaktor manIS.pl

Przenieś swoje solowe sesje seksualne na następny poziom

Jeśli chodzi o załatwianie spraw, to pewnie ustaliłeś kilka sprawdzonych rutyn. Ale zdrowe życie seksualne oznacza eksperymentowanie od czasu do czasu - nie tylko z partnerem, ale również podczas masturbacji.

"Najbardziej seksualnie budzącym doświadczeniem jest nowość" - mówi Chris Donaghue, doktor LCSW, CST, licencjonowany seks-terapeuta i ambasador firmy TENGA zajmującej się seks-zabawkami, Men's Health. "Przyzwyczajenia i wzory zabijają pobudzenie seksualne. Kiedy się masturbujesz, spróbuj nowych seksualnych rzeczy, które mogą sprawić, że będziesz bardziej niespokojny. To nie tylko zwiększy erotyzm, ale może pomóc wzmocnić twoje orgazmy."

Więc co możesz zrobić, aby urozmaicić swoją kolejną sesję solową? Skontaktowaliśmy się z ekspertami w dziedzinie seksu i przeczesaliśmy niektóre z poprzednich relacji o zdrowiu mężczyzn, aby stworzyć tę mistrzowską listę porad i technik masturbacji dla mężczyzn. Jeśli chcesz wiedzieć, jak masturbować się do absolutnie najlepszych swoich możliwości, czytaj dalej, mój przyjacielu.


1. Poznaj nowe części swojego ciała

"Nie bój się badać innych części swojego ciała", mówi Donaghue. "Całe nasze ciało jest okablowane dla przyjemności. Spróbuj dotknąć swoich sutków, czubka ud i kości krzyżowej, i strefy w tym, jak stymulujące je czujesz".

2. Zmień swoją pozycję

"Ludzie się śmieją, bo ja ich zapytam: "Czy kiedykolwiek masturbowałeś się na stojąco?", Donaghue wcześniej powiedziała Men's Health.

Okazuje się, że wielu facetów za każdym razem masturbuje się w tej samej pozycji. Włączając go, można uczynić sesje solowe "ciekawszymi i bardziej dynamicznymi", mówi. Jeśli leżysz na plecach w łóżku, spróbuj zrobić to siedząc na krześle lub stojąc pod prysznicem.

3. Zmień swój uchwyt

"Twoje ręce są seks-zabawką natury, więc nie lekceważ ich siły przyjemności!" Anne Hodder, nauczycielka seksu i związków z Los Angeles, mówi o zdrowiu mężczyzn. "Eksperymentuj z chwytem; zaciskaj, gdy głaszcze się w kierunku ciała i rozluźniaj je, gdy oddalasz się od ciała."

4. Powiedz OK

"Pomyśl, ile palców używasz, by owinąć się wokół wału", mówi Hodder. "Wszystkie pięć może pokryć więcej powierzchni, ale jak by to było, gdyby kciukiem i palcem wskazującym zrobić symbol a-OK i wirować w górę i w dół penisa?"

5. Użyj drugiej ręki

Oto kolejny nowy sposób użycia rąk: weź rękę, której normalnie nie używasz do masturbacji, obróć ją tak, aby zsunęła się w dół wału palcem wskazującym-pierwszym, a następnie przekręć ją, seks-terapeutka Emily Morse, doktorantka, która wcześniej mówiła o zdrowiu mężczyzn.

6. Baw się jądrami

Twoje jądra są obciążone zakończeniami nerwowymi, więc nie zaniedbuj ich podczas masturbacji, radził Morse. Wielu facetów uważa, że ich orgazmy są silniejsze, gdy rytmicznie ściągają się na kulach, zanim przyjdą - ale powinieneś się pobawić, aby dowiedzieć się, co jest dla ciebie dobre.

7. Używaj obu rąk na raz

Kiedy się masturbujesz, "Nie zapomnij użyć obu rąk", mówi Hodder.

Jej sugestie dotyczące wielozadaniowości? "Podczas gdy jedna [ręka] głaszcze, użyj drugiej do głaskania lub filiżanki jąder. Może poeksperymentuj z wywieraniem nacisku na krocze lub łaskotaniem sutków podczas głaskania drugą ręką, zwłaszcza gdy zbliżysz się do orgazmu - możesz doświadczyć jeszcze silniejszego orgazmu!"


8. Obrzeże uścisku

Edging jest aktem doprowadzenia się prawie do punktu orgazmu - a następnie nagłego odcięcia wszelkich stymulacji, aż do momentu, gdy będziesz miał pod kontrolą swoje pobudzenie.

Ta technika masturbacji może pomóc Ci trenować siebie, aby lepiej kontrolować swoje orgazmy i trwać dłużej podczas seksu, Morse powiedział Zdrowie mężczyzn. Plus, pomyśl o tym, jak dobrze będzie się czuć, gdy w końcu pozwolisz sobie przyjść.


9. Stosuj lubrykant

Jeśli masz zamiar spróbować edgingu, pewnie chcesz się załadować na smar. Nie chcesz skończyć z otarciami od zbyt dużego tarcia.

10. Spróbuj ściskać

Ściskanie" to kolejna technika masturbacji, która może pomóc ci przetrwać dłużej w łóżku.

Kiedy poczujesz, że masz orgazm, zatrzymaj to, co robisz i ściśnij swojego penisa tuż pod głową. Użyj naszego kciuka i palca wskazującego, aby mocno uciskać cewkę moczową - rurkę, która biegnie wzdłuż dna twojego penisa, dr Ian Kerner, seks-terapeuta i autorka She Comes First, wcześniej zalecana. W ten sposób wypchniesz krew z członka i zmniejszysz swoje pobudzenie - co pomoże ci kontrolować swoje orgazmy.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)