CIEKAWOSTKI

Co się stało, gdy moja żona pozwoliła mi przespać się z jedną z jej przyjaciółek...

Redaktor manIS.pl

Moja żona i ja nie byliśmy monogamiczni, choć do tego czasu żadne z nas nie zrobiło zbyt wiele w tej sprawie.

Wszystko zaczęło się, gdy Kate zaczęła opowiadać grupie z nas o swoim 11-miesięcznym suchym okresie na imprezie w jej domu. Zrobiła bardzo żartobliwy obrót na kawalkadzie nieudolnych społecznie i bezczelnych mężczyzn, z którymi była na randkach, ale w miarę upływu czasu stało się jasne, że jej pozornie niewytłumaczalna susza seksualna zbiera żniwo.

"To naprawdę nie jest dobre dla mojego ego", powiedziała Kate, którą zawsze uważałem za zabawną, charyzmatyczną, utalentowaną i atrakcyjną. "Nie chcę, żeby moje standardy mi się wymknęły, ale w tym momencie po prostu muszę po prostu zaliczyć."

"Cóż, mógłbym ci z tym pomóc", powiedziałem, mając nadzieję, że ruch brwi wskaże jej - i otaczającej ją małej grupie przyjaciół - że moja uwaga była (a przynajmniej mogła być) przeznaczona na żart.


Moja wypowiedź sprawiła, że flirtujące grzecznościowe śmiechy ledwo na to zasłużyły, a potem Kate zwróciła uwagę na dopełnianie wszystkim kieliszków do wina. Więc, wyobraź sobie moje zdziwienie, kiedy zaledwie 24 godziny później, dostałem wiadomość od Kate, że przeczytać: "Myślałem o twojej ofercie. Jeśli mówisz poważnie, zajmę się tym."

Podekscytowana, wiedziałem, że będziemy potrzebować jednej ważnej rzeczy, zanim ta dość pragmatyczna próba się rozpocznie: Błogosławieństwo Leili. Leila była przyjaciółką rodziny Kate i przez ostatnie osiemnaście miesięcy moją żoną.


Powinienem w tym miejscu wspomnieć, że Leila i ja nie byliśmy monogamiczni, choć żadne z nas nie zrobiło w tej sprawie zbyt wiele. W związku z tym granice tego, co było dopuszczalne, a co nie, były nadal źle określone. To właśnie podczas kolacji tego wieczoru postanowiłem kopnąć opony naszego otwartego związku, aczkolwiek ostrożnie.


"Czy wiesz, że Kate nie uprawiała seksu od prawie roku?" Powiedziałem Leili, która nie mogła uczestniczyć w przyjęciu. "Wow, to naprawdę długi czas," powiedziała.

"Prawda?" Kontynuowałem. "Więc... zastanawiałem się, co sądzisz o tym, że pomogę jej z tym."

"Masz na myśli seks z nią?" powiedziała. "Z Kate? Oh, nie wiem..."

"Dalej, dlaczego nie?" Zapytałem. "Spójrz, ona wie, że za tobą szaleję. Jestem bezpiecznym obiektem. To będzie jak nocowanie, naprawdę."

"Oprócz seksu," dodała Leila.

Uśmiechała się teraz, rozbawiona, może nawet podekscytowana tym pomysłem. "Myślę, że byłoby to naprawdę miłe z naszej strony dla przyjaciela", powiedziałem. "Ona musi odzyskać swoje mojo."


Na następny dzień lub dwa omawialiśmy pułapki projektu i doszliśmy do wniosku, że należy ich unikać. W końcu wyraziła zgodę, mówiąc, że zna Kate na tyle dobrze, by wiedzieć, że nie ma złośliwej kości w swoim ciele, a co za tym idzie, nie czuje się zagrożona tym pomysłem. Leila spodobała się również wiadomość, którą przekazała na temat naszego związku - że jest on zarówno trwały, jak i elastyczny: "O wiele trudniej jest zerwać związek, który jest zgięty", powiedziała.

Zmarnowałem mało czasu na mówienie Kate, która wydawała się być zachwycona. Tak podekscytowany, że czułem się zmuszony przypomnieć jej, że to był tylko mały ja, z którym spędzałaby noc, a nie Idris Elba. Ale wtedy, 11 miesięcy to bardzo długi czas. Kate-wszystko co zorganizowała - umieściła nasz "cheat-cute" w kalendarzu i dwa dni wcześniej zameldowałam się, żeby upewnić się, że nadal jest w grze.

"Żartujesz sobie?" odpowiedziała. "Ledwo mogę przestać o tym myśleć."

W rzeczywistości, tak bardzo się nad tym zastanawiała, że zaplanowała całą noc, która obejmowała koktajle, kolację i wizytę w ekskluzywnym klubie ze striptizem, zanim wróciła do swojego miejsca na główne wydarzenie. Mimo, że nie było to jeszcze zdanie, myślałam raczej o "Netflix & chill", ale wtedy to była jej noc, jej statut, jej wezwanie.


Jeśli Kate znudziły się jakieś obawy o naszej wymyślonej randki seksualnej, przebrała się po mistrzowsku, kiedy odebrałem ją w jej mieszkaniu. Nagle poczułem się okropnie, zająknąłem się przywitaniem, a my wyszliśmy do modnego baru w okolicy. Tam Kate opowiedziała mi o tym, jak kilku facetów, z którymi była na randkach, wycofało się z rywalizacji, będąc nieczułą, nieuważną, o sześć do ośmiu cali krótszą od reklamowanej, albo po prostu nudną. Po kolacji i trzydziestu minutach udawania, że lubię kluby ze striptizem tak samo jak Kate, wróciliśmy do niej.

W windzie w drodze do jej mieszkania zapadła gęsta cisza. Musiałem zacząć wypełniać lukę pomiędzy jałową gadką a interesem. Naprawdę nie mieliśmy pojęcia, czy będziemy mieli wystarczająco dużo chemii, by przekonująco to wszystko ściągnąć. Z moimi nerwami na krawędzi, całowaliśmy się.

Gdy tylko przeszliśmy przez drzwi jej mieszkania, z Kate wylała się prawie roczna żądza. Wyrywała standardowy podręcznik seksualny z gorliwością, która obnażała zakres jej frustracji. Wbijała paznokcie w moje plecy, ugryzła mnie w uszy i obróciła powietrze na niebiesko z rzeczami, które powiedziała. Nie był to styl, do którego przywykłem z Leilą; to było wszystko, co mogłem zrobić, aby nadążyć.

Stopniowo, Kate puszcza wystarczająco dużo pary, żebyśmy się zsynchronizowali. Ponieważ było to na jedną noc, w pełni wykorzystaliśmy sytuację. Był to czasem niezręczny, czasem głupi, ale w sumie zabawny wieczór, który trwał do późnych godzin nocnych.

Następnego ranka, na śniadaniu z Kate, głowiłem się nad tym, jaka to była obca przygoda. Przypadkowo wyrażając to, czego potajemnie chciałem dla jednej kobiety - i będąc szczerym w tej kwestii dla innej, w jakiś sposób odciągnąłem to, co niewyobrażalne. Zastanawiałem się, co jeszcze mógłbym zrobić w życiu, wyrażając swoje pragnienie. Zanim odszedłem, Kate dała mi kartkę dla mojej żony. Podkreślała ona, że Kate tylko pożyczyła coś, co należało do Leili. Teraz ona zwracała to...i ja...na dobre.

"No i?" spytała Leila, jak wróciłem do naszego mieszkania. Wiedząc, że nie chce ciosu za ciosem, powiedziałem jej tylko, że to zabawne, że dobrze jest być w domu, i przytuliłem ją. W tym momencie ledwo mogłem uwierzyć, że jestem żonaty z kimś, kto może to wziąć na siebie i miałem nadzieję, że mogę być tak hojny i wyrozumiały, kiedy nadeszła jej kolej na własną seksualną przygodę.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)