CIEKAWOSTKI

20 kobiet ujawnia co potajemnie chcą w łóżku

Redaktor manIS.pl

Większość z nas czuje się bardziej niezręcznie rozmawiając o seksie niż faktycznie go uprawiając. W rzeczywistości, wiele par unika tego tematu, mówi dr Kristen Mark, badaczka seksu na Uniwersytecie w Kentucky. I w rezultacie, możesz nie mieć pojęcia, z kim naprawdę chcesz spać, albo nie znikać w worku.

Aby pomóc wam obu, zapytaliśmy 20 kobiet, czego potajemnie pragną w łóżku. Trzymajcie te prośby w pamięci - może się okazać, że wasz partner też tego pragnie. (Aby rozpocząć rozmowę, zastosuj się do tej genialnej rady na temat tego, jak rozmawiać o seksie z partnerem).

Nie bądź taki grzeczny

Daj jej klapsa. Zwiąż ją. Przypnij ją do łóżka. Kilka kobiet, które badaliśmy prywatnie życzy sobie ostrzejszego seksu.

"Chcę, żeby mój mąż był bardziej agresywny!" mówi jedna żona. "Nie mówię o biczach, łańcuchach i 50 odcieniach, ale trochę bardziej szorstki i dominujący."

Niektóre kobiety fantazjują o zrzeczeniu się kontroli, ponieważ rządzą całymi dniami, mówi dr Arlene Goldman, licencjonowana psycholog i seksualna terapeutka w Filadelfii i autorka The Secrets of Sexual Ecstasy. "Odpuszczenie i niepodejmowanie decyzji może być podniecające", mówi.

Plus, oczekiwanie, że nie będziesz wiedział, co się stanie dalej, jest gorące. "Seks jest o pośpiechu, a kiedy masz tego samego partnera przez długi czas, zawroty głowy i nerwowość zanikają", mówi Goldman. "Wspaniale jest zaryzykować i przywrócić pasję."

Ale nie wyrzucajcie znikąd dominacji w stylu pornograficznym. To nie jest rzecz każdej kobiety. Zacznij od tego, co ją podnieca, a następnie zwróć uwagę na jej reakcje podczas czynu.

Zabierzcie ją na zewnątrz

"Uwielbiam, gdy mój chłopak zaczyna w miejscach poza sypialnią," przyznaje jedna kobieta. "To są jedne z tych momentów, kiedy byłam najbardziej podniecona."

Przeprowadzka w nieoczekiwanym miejscu pokazuje, że jesteś do niej przyciągany, a nie, że po prostu chcesz uprawiać seks, mówi Goldman. Plus, jeśli jesteś publicznie i nie możesz od razu zrobić tego czynu, to buduje ogromne napięcie na później. Pocałuj ją w kuchni, przytrzymaj ją mocno na imprezie, lub powiedz jej dokładnie to, co chcesz z nią zrobić, gdy jesteś w windzie w drodze do swojego pokoju.

Nie obawiaj się dildo: niektóre kobiety potajemnie chcą umieścić więcej zabawek w sypialni, jak wynika z naszego badania. "Uwielbiam takie rzeczy, jak silny stymulator łechtaczki, albo sznur koralików, które mogą delikatnie trafić do moich tylnych drzwi" - mówi jedna z badanych.

Zabawki mogą być dla niej szybką drogą do kulminacji, mówi Ian Kerner, licencjonowany małżonek i terapeuta rodzinny w Nowym Jorku, autor książki She Comes First. "Wiele pozycji seksualnych uderza w łechtaczkę tylko sporadycznie, albo zupełnie jej brakuje", mówi. "Wibrator może dostarczyć trwałej, kontrolowanej, bezpośredniej stymulacji. Plus, nigdy nie boli spróbować czegoś nowego. Badania pokazują, że kobiety, które mieszają rzeczy w sypialni, są bardziej skłonne do kulminacji.

Nie ścigaj się do mety

Wiesz już, że kobiety kochają grę wstępną, ale kilka kobiet mówi nam, że chcą więcej tego, co jest przedtem. Jedna nawet wymyśliła na to termin: Gra wstępna.

"Chętnie pozwoliłabym mojemu chłopakowi całować moją szyję, ramiona i żołądek godzinami, ale ma skłonność do przemieszczania się do moich niższych stref erogennych w ciągu kilku minut", mówi jedna kobieta.

Inny respondent wyjaśnia: "Zamiast być jak natychmiastowy włącznik/wyłącznik, seks dla mnie idealnie wiąże się z jakąś 'grami wstępnymi', jak przytulanie się, by się skupić, potem dużo gry wstępnej, a potem stosunku. Potrzebuję więcej czasu, żeby mieć orgazm."

Nie ma ustalonych ram czasowych na to, jak długo powinnaś spędzać każdy etap seksu - staraj się tylko nie robić linii poniżej pasa. Trzymając się na jej częściach ciała, możesz czasami zaniedbywać jej szyję, płatki uszne, ramiona i plecy - mówi Kerner.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)