SEX

Tak długo faktycznie trwa seks dla większości par.

Redaktor manIS.pl

Martwisz się, że nie wytrzymasz wystarczająco długo? Większość par nie robi tego tak długo, jak można by pomyśleć, według nowych danych z Lovely, seks-zabawka i aplikacja do śledzenia par. Po zebraniu informacji od 432 par i ponad 2.000 spotkań seksualnych, firma stwierdziła, że seks trwał zwykle tylko 12 minut dla przeciętnej pary.

Niektórzy zazwyczaj robili ten uczynek przez 19 minut i byli bardzo zadowoleni w łóżku. Niektórzy jednak zgłaszali, że chociaż są zadowoleni ze swojego życia seksualnego, to chcieli też zmienić coś przy następnym uprawianiu seksu. Ci ludzie schodzili na dół średnio tylko przez siedem minut.

Nie co, ale jak

Trend ten niekoniecznie jest istotny w skali kraju, ponieważ Lovely przyglądał się tylko ulubionym pozycjom seksualnym i temu, jak długo seks trwał średnio. Wiele innych specyficznych czynników - takich jak seks oralny i poziom intymności - które przyczyniają się do jej orgazmu, nie zostało specjalnie zauważonych.

Wciąż, 12 minut wydaje się... całkiem krótkie. Jeśli spojrzeć na recenzowanych badań tam (lub, wiesz, jeśli tylko rozmawiać z partnerem), okaże się, że wiele kobiet potrzebuje więcej niż 12 minut, aby wysiąść.

Na przykład: kobiety heteroseksualne mają tendencję do orgazmu rzadziej, gdy seks trwa krócej niż 30 minut, rozpoczynając zegar od gry wstępnej, jak wynika z ostatnich badań z Uniwersytetu Chapmana.

Ale dane przedstawione przez Lovely nie wyjaśniają, czy 12 minut obejmuje tylko penetrację, czy też była to również gra wstępna - a to robi całą różnicę. To dlatego, że gra wstępna pomaga zbudować podniecenie, co ułatwia jej orgazm, jak twierdzi dr Debby Herbenick, doradca ds. seksu męskiego zdrowia.

Dlaczego gra wstępna ma znaczenie

Gra wstępna jest ważnym czynnikiem wpływającym na lepszy seks dla Ciebie i Twojego partnera.

Więc, jak możecie przedłużyć swój czas w worku w taki sposób, żebyście oboje poszli? Oto trzy wspaniałe ruchy, które pomogą wam zacząć.

1. Dotknij jej wszędzie

Ma wszystkie rodzaje tajemniczych stref erogennych - jak jej szyja, nogi i plecy - które błagają o dotknięcie. Przeczytaj o tym, jak dać kobiecie świetny masaż dla konkretnych wskazówek i sztuczek.

2. Uczynienie z seksu oralnego priorytetu

W ostatnim badaniu 37 procent kobiet powiedziało, że potrzebują stymulacji łechtaczki do orgazmu podczas seksu. Jeden z najlepszych sposobów na pracę tysięcy nerwów kończących się na czubku łechtaczki? Zgadłeś to - cunnilingus. Daj te ruchy seksu oralnego, których nigdy nie próbowałeś.

3. Eksperyment z Zabawkami Seksowymi

Znajdź zabawkę seksualną, która pomoże zwiększyć przyjemność dla was obu. Przeczytajcie tutaj kilka zgubnych mitów o pierścieniach koguta.

Pracuj na te zyski

Wszystkie te techniki zadziałają na nią zanim jeszcze stosunek stanie się czymś, zwiększając jej szanse na szybsze przyjście po przejściu przez grę wstępną. Należy tylko pamiętać, że czas trwania nie zawsze maluje cały obraz. I nie powinno cię to stresować do tego stopnia, że może to być złe wieści dla twojej erekcji.

Jeszcze jedna rada: Od czasu do czasu wypróbowywanie nowych pozycji seksualnych lub uprawianie seksu w nowym miejscu może sprawić, że wszystko będzie tak samo zabawne, jeśli chcesz to zmienić - nawet jeśli nie wytrzymasz tak długo. Niektóre kobiety wolą nawet trzymać rzeczy krótko, ponieważ zbyt długie chodzenie może stać się nudne i bałagan z jej smarowania.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)