CIEKAWOSTKI

Intymne prezenty walentynkowe

Redaktor manIS.pl

Prezent na walentynki

Jeśli bliska osoba samą swoją obecnością wywiera na nas pozytywny wpływ, a do tego czujemy się swobodnie w jej towarzystwie, możemy mieć pewność, że zasługuje ona na to, aby bycie razem było dla niej pełne najprzyjemniejszych doznań. Nadchodzące wielkimi krokami święto zakochanych to znakomita okazja, aby pokazać jej, jak bardzo jest wyjątkowa. Wiele par dąży do tego, aby spędzać te wyjątkowe chwile tylko we dwoje. Nic więc dziwnego, że prezent walentynkowy jest w takich okolicznościach czymś obowiązkowym. Jego wybór zawsze rodzi przynajmniej kilka pytań. Należy przecież zastanowić się nie tylko nad tym, co kupić, ale i nad tym, jak wybrać prezent na tyle oryginalny, aby był niemożliwy do podrobienia.

W poszukiwaniu walentynkowego prezentu

Jeśli para zna się nieco dłużej, a do tego nie ma wątpliwości, że dobrze jest jej ze sobą, warto zastanowić się przede wszystkim nad takim prezentem, który w jeszcze większym stopniu zbliży ją do siebie. Zakochanie jest szczególnym momentem i warto podkreślić jego intymność. Nic więc dziwnego, że te pary, które są bardziej odkrywcze, często decydują się na akcesoria erotyczne jako prezenty walentynkowe. Oczywiście, wspólna zabawa to nie tylko pieszczoty, pocałunki oraz seks. Możliwości nie jest wcale mało, a gadżety erotyczne pozwalają na odkrywanie tych, o istnieniu których nie mieliśmy do tej pory pojęcia. Jakie gadżety wybrać więc jako prezent walentynkowy? Ich lista nie jest wcale krótka.

Na pierwszy plan wysuwa się to, co będzie w stanie doprowadzić do pozytywnych wibracji między partnerami. Tu możliwości jest wiele, można więc zdecydować się zarówno na wibrator charakteryzujący się ciekawym kształtem, jak i na wibrującą nasadkę umieszczaną na penisie, która jest w stanie podczas seksu dodatkowo masować łechtaczkę partnerki. Wybór jest w stanie zaimponować nawet tym parom, które mają duże wymaganie. Oczywiście, gadżety erotyczne kupowane w sklepach internetowych to rozwiązania sprzedawane jedynie osobom pełnoletnim, nie wolni więc zapominać o zaznaczeniu wieku przed wizyta w takim miejscu. Sam wibrator wydaje się nie mieć sobie równych z przynajmniej kilku powodów. Nie tylko wywołuje przyjemne uczucie na ciele, ale i we wnętrzu. Kobiety znane są z tego, że przepadają za takim rodzajem doznań i to nawet wtedy, gdy początkowo wydaje się im, że mają do czynienia z zabawką dość bezczelną. Wibrator przydaje się zresztą nie tylko wtedy, gdy partner jest w pobliżu, ale i wtedy, gdy nie ma go w zasięgu, a partnerka ma ochotę na chwilę przyjemności i odprężenia.

Seksowna bielizna na Walentynki

W świecie bielizny erotycznej

Kobieta w chwili przeznaczonej tylko dla kochanków to jeden z najpiękniejszych widoków, jakie można sobie wyobrazić. Nie można przy tym nie zgodzić się z tym, że w seksownej bieliźnie każda wygląda zjawiskowo. Mężczyźni to w większości przypadków wzrokowcy, nie dziwi więc to, że seksowna bielizna pobudza ich wyobraźnię. Nie musi być to przy tym wcale bielizna klasyczna. Jeśli para poszukuje nowych doznań, warto, aby miała świadomość tego, że w sprzedaży można dziś znaleźć także taką bieliznę, którą bez przeszkód można zjeść. To, co kobieta ukrywa pod bielizną może więc zostać odkryte w najmilszy ze sposobów. Jakby tego było mało, sama bielizna może się okazać wyjątkowo smaczna. Przecież ściąganie ubrań ustami także może być początkiem erotycznej przygody i pewnym jest to, że będzie nam ona zapewniać niezapomniane wrażenia. Rozbieranie w ten sposób nie tylko podnieca, ale i pobudza zmysł smaku. Robi się więc nie tylko wilgotno i gorąco, ale i nieoczekiwanie słodko.

Poznaj BDSM w lekkim wydaniu

Wiele kobiet przyznaje, że choć dominacja mężczyzny w każdej sferze życia to koszmar, dominacja podczas seksu potrafi być wyjątkowo przyjemna. Intymne chwile z dominującym partnerem potrafią być wyjątkowo przyjemne zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z dominacją subtelną, która wcale nie musi oznaczać użycia siły fizycznej. Partnerka oddaje się całkowicie, podporządkowana, ufna i bezpieczna, a to wyjątkowo piękne doświadczenie. To wyraz pełnego zaufania i źródło satysfakcji dla partnera, który zawsze odczuwa dumę, że wzbudził tak duże zaufanie. Oczywiście, w tym miejscu konieczne wydaje się podkreślenie, że intensywne doznania wymagają pewnego przygotowania. Warto wymyślić więc słowo klucz, które pozwoli na zmniejszenie skali doznań i sprawi, że seks nie przestanie być w żadnym momencie komfortowy.

Prezent walentynkowy

Intymne doznania z żelem

Żele intymne kojarzymy przede wszystkim z produktami przeznaczonymi do nawilżania, warto jednak pamiętać, że mają one także inne funkcje. Popularne jest wykorzystywanie ich do masaży, które poprzedzą ten wyjątkowy moment zbliżenia. Odrobinę pachnącego żelu nakłada się na rękę lub bezpośrednio na ciało, potem zaś można rozprowadzać ją i obserwować, jak ciało partnera reaguje zarówno na dotyk, jak i na to, że jest masowane. Nie ma przy tym mowy o jakichkolwiek problemach z wyborem. Mamy do czynienia z wieloma odmianami żeli intymnych o zróżnicowanej konsystencji, smaku oraz zapachu, można więc mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz propozycje prezentów walentynkowych w sklepie Eroprezent.pl: https://eroprezent.pl/seksowny-prezent-na-walentynki

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)