CIEKAWOSTKI

Jak masować prostatę za pomocą masażera prostaty?

Redaktor manIS.pl

Masowanie prostaty korzystnie wpływa na zdrowie

Jeśli chcemy sprawdzić w praktyce, jakie korzyści daje stymulacja męskiego punktu G, masażer prostaty wydaje się idealnym rozwiązaniem. Choć jednak jego zaletom poświęca się maksimum uwagi, samo jego działanie sprawia wrażenie tajemniczego. Na szczęście, nie mamy wcale do czynienia z wyzwaniem, któremu nie będziemy w stanie sprostać i to nawet pomimo tego, że w centrum naszej uwagi znajduje się urządzenie różniące się z uwagi na swój wygląd od innych zabawek erotycznych. To zresztą właśnie nietypowa budowa sprawia, że masażer nie tylko działa znakomicie, ale również pozwala na osiągnięcie stawianych mu celów bez wysiłku z naszej strony. Masażery prostaty można kupić w większości sklepów erotycznych.

Masowanie męskiego punktu G

Najważniejsze zadanie, jakie stawia się przed msażerem tego rodzaju polega na uciskaniu i dotykaniu prostaty. Jeśli zdecydujemy się na model wibrujący, z większą łatwością rozluźnimy się, a tym samym większa będzie także odczuwana przez nas przyjemność. Masażer posiada zarówno części wchodzące w męskie ciało, jak i te, które sięgają na zewnątrz. Okazuje się, że one również masują prostatę, choć odbywa się to od jej zewnętrznej strony. Sprawia to, że możemy cieszyć się ze stymulacji każdej z jej okolic. Masażery mogą różnić się miedzy sobą w zależności od tego, który z producentów odpowiada za wypuszczanie ich na rynek. Jeśli więc obawiamy się, że nie podejmiemy trafnej decyzji, dobrym pomysłem z pewnością okaże się zapoznanie się z recenzjami przynajmniej kilku z nich.

Jak poprawnie wykonać masaż prostaty?

Jak masować prostatę za pomocą palca albo masażera

Jeszcze przed użyciem masażera należy zawsze pamiętać o konieczności jego dokładnego umycia. Czynność ta powinna zresztą zostać powtórzona także po jego zastosowaniu. Wskazane jest też zaopatrzenie się w odpowiedni lubrykant. Jego wybór nie powinien być trudny, choć należy pamiętać o tym, aby dopasować go do materiału, z jakiego wykonano urządzenie. Gdy decydujemy się na skorzystanie z masażera wibrującego, przed pierwszym użyciem powinniśmy sprawdzić, jaki poziom wibracji wydaje się najbardziej odpowiedni w naszym przypadku. Najlepiej w tym celu wziąć urządzenie do ręki, a następnie przełączać je stopniowo. Jeśli wibracje będą zbyt intensywne, możemy narazić się na niepotrzebny stres, którego przecież wolelibyśmy uniknąć. Lepiej zacząć więc od delikatnych wibracji z czasem, stopniowo zwiększając ich moc. Osoby, które mają już pewne doświadczenie w stosowaniu masażera przestrzegają też przed wkładaniem go w całości. Należy robić to stopniowo tak, aby odbyt przyzwyczaił się do jego obecności.

Jaki rodzaj masażera prostaty wybrać?

Jaki masażer prostaty wybrać?

Wibracje cieszą się dużą popularnością właśnie jako jeden z tych czynników, który zwiększa intensywność doznań, nic więc dziwnego, że większość masażerów jest wyposażona w możliwość korzystania z nich. Należy jednak pamiętać, że sam masaż prostaty trwa dość długo. Nie jest zatem wskazane, aby wibracje były włączone przez cały czas, może się bowiem okazać, że nie zapewnią nam wcale aż tak dużej przyjemności jak ta, na którą liczyliśmy. Zastanawiając się nad zakupem konkretnego rozwiązania można jednak zauważyć, że w sprzedaży dostępne są także masażery, które nie wibrują. Okazuje się, że również one mają spore grono zwolenników. Są wybierane przede wszystkim przez osoby wychodzące z założenia, że już samo dotykanie i delikatne pocieranie o prostatę może doprowadzić do wyjątkowych doznań, a tym samym dodatkowa stymulacja nie jest potrzebna.

A może masaż prostaty w parze?

Masowanie prostaty w parze niesie nieoczywiste korzyści

Czy gadżety erotyczne są stworzone jedynie po to, aby wykorzystywać je w samotności? Oczywiście, że nie, często można przecież usłyszeć, że stają się nawet dwa razy lepsze, jeśli wykorzystuje się je wspólnie z partnerem lub partnerką. W parze można połączyć przyjemny masaż prostaty ze stymulowaniem penisa. Zwiększy to intensywność doznań i skróci czas oczekiwania na orgazm, a jednocześnie sprawi, że pojawi się marzenie o tym, aby wyjątkowa przyjemność trwała wiecznie. Taki orgazm, ze względu na stymulację penisa będzie też silniejszy.

Wikipedia nie zostaje dłużna i można się z niej dowiedzieć dodatkowych faktów odnośnie masowania prostaty, my polecamy jej angielską wersję https://en.wikipedia.org/wiki/Prostate_massage

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)