CIEKAWOSTKI

Faceci dzielą się urazami seksualnymi, przez które wylądowali w szpitalu.

Redaktor manIS.pl

Wiesz, co mówią o seksie: to wszystko jest zabawne, dopóki ktoś nie złamie penisa. Albo urwie wędzidełko.

Prawdopodobnie słyszeliście o strasznych urazach seksualnych, które spotkały kilku nieszczęśliwych mężczyzn, ale ponieważ naprawdę nie możecie być zbyt ostrożni, jeśli chodzi o utrzymanie waszych przywilejów w nienaruszonym stanie, postanowiliśmy podzielić się z wami kilkoma dodatkowymi opowieściami ostrzegawczymi.

Niedawny wątek Reddit poprosił użytkowników o ujawnienie urazów seksualnych, które wylądowały na pogotowiu,  a ludzie mają warte opowiedzenia historie. Oto kilka z nich.

Moment, gdy kobieta zrobiła wszystko, co było nie tak dla faceta.

Z DukeMaximum: "W pewnym momencie zeszła na dół i w zasadzie złożyła moją erekcję na pół. Powiem ci, że to było... nieprzyjemne. Mój penis spuchł i zrobił się jaskrawo fioletowy, a ona zawiozła mnie na ostry dyżur. Powiedzieli mi, że to wszystko było uszkodzeniem tkanek miękkich, więc jedyne co można było zrobić, to oblodzić go regularnie i spróbować nie dostać erekcji przez cztery do sześciu tygodni. To było żałosne, ale przejechałem.

"Najgorsze było to, że byłem jeszcze na ubezpieczeniu taty, więc wiedział wszystko. Następnym razem, gdy go zobaczyłem, w samochodzie panowała dziwna cisza, zanim powiedział: "Masz na sobie prezerwatywę?" Powiedziałem: "Tak." Powiedział: "Dobra robota. A potem nie rozmawialiśmy o tym przez jakieś 10 lat."

Kiedy dziewczyna faceta dawała mu robótkę ręczną i myślała, że sięga po lubrykant.

Od mc_squared_03: "To niesamowite uczucie, ale zauważyłem, że pachnie trochę bardziej "chemicznie" niż powinno. Skończymy to i zaraz potem pójdziemy spać. Rano budzę się, żeby się odlać i czuję lekkie ukłucie. Okazuje się, że użądlenie było jednym z wielu kawałków wysuszonej skóry kutasa, które odpadały (poważnie wyglądało to jak skóra jaszczurki). To, czego użyła zeszłej nocy, nie było żelem, ale mydłem przemysłowym, które wziąłem z jednego z laboratoriów, w których pracowałem w szkole medycznej w Stanford. Kawałki skóry odpadały przez następne dwa dni, a ja przez tydzień ledwo mogłem się dotykać. Nie musiałem iść na ostry dyżur, ale na pewno dostałem nauczkę."

Ból głowy po seksie

Z Oztravels: "Po dokonaniu czynu miałem potężny ból głowy, który był jak bomba wybuchająca w mojej głowie. Żona popędza mnie na ostry dyżur myśląc, że rozbiłem naczynie mózgowe i mam udar. Na ostrym dyżurze mówi się, że to się często zdarza. Po prostu trzymał mnie na obserwacji, a nie puszczał, gdy znów widziałem na oczy. Nigdy więcej się nie zdarzyło."

Z Kingbluetit: "Najpierw zerwałem z dziewczyną, z którą się umawiałem. Normalnie nie lubię ich zbytnio (to znaczy, są miłe i w ogóle), ale ta była świetna. Zbliżyć się do końca, minąć punkt bez powrotu, a moja głowa po prostu eksplodowała. Próbowałem ją ukryć, ale dosłownie nie mogłem jej zobaczyć ani ruszyć. Ten ból wytrzymał blisko tydzień.

"Najgorsze jest to, że naprawdę ją lubiłem, ale za bardzo się wystraszyła, że złamała mi mózg swoim magicznym ciosem."

Seks pod prysznicem stał się naprawdę nieseksowny.

Zerwany13: "Złamałem kość ogonową po nieudanej próbie seksu pod prysznicem. Poślizgnąłem się i upadłem na tyłek."

Kiedy niektórzy faceci zerwali wędzidełka, pasek skóry łączący napletek ze spodnią częścią penisa

Z Tujio: "Najgorsze było to, że nie zauważyłem podczas seksu. Wyciągnąłem do spermy na jej brzuchu i wszędzie tryskał strumień krwi i spermy. Spojrzałem w dół i zobaczyłem to i po prostu niezręcznie powiedziałem, "Uh... Problem.

"Najpierw myśleliśmy, że dostała okresu... Ale po szybkiej inspekcji, zdałem sobie sprawę, że wyciskam krew z mojego penisa... Przerażało mnie to,. Okazało się, że lekarze nie mogą nic z tym zrobić. Założyłem na nią wazelinę i czekałem tygodniami, aż się zagoi. Nigdy tego nie zrobił, do końca. Teraz jest znacznie ciaśniejsza/słabsza niż kiedyś. Teraz za każdym razem, gdy uprawiam seks, część mojego mózgu jest przerażona, że to się powtórzy."

Z Cbadson: "Pierwszy raz wewnątrz mojej żony zerwałem wędzidełko... wszystko co widzieliśmy to krew i nie byliśmy pewni od kogo pochodzi, aż krew po prostu spłynęła z mojego kutasa. Prawie zemdlałem i musiałem iść na ostry dyżur. Przez kilka miesięcy nie wolno było robić nic seksualnego".

Kiedy lekarz przypomniał sobie, że widział pacjenta z erekcją, która trwała od sześciu do ośmiu godzin.

Od ax0r: "Znasz te zabiegi zaburzeń erekcji, które kiedyś były na billboardach na całym świecie? ... Cóż, jak często się żartuje, te zabiegi radzą, aby przejść do szpitala, jeśli trwa to dłużej niż 4 godziny. Facet wszedł, po użyciu tych zabiegów, miał erekcję na może 6 lub 8 godzin. Jego penis był fioletowy - nie 'fioletowy wojownik miłości' - fioletowy, ale bardziej 'wstrzymujący oddech, aż zemdlejesz' - fioletowy. Również bardzo bolesne dla faceta.

"Zadzwoniliśmy do rejestratora urologii, by poprosić go o przyjście i sprawdzenie, co w międzyczasie zrobić. Jego odpowiedź? "Weź dużą igłę pomiarową na dużą strzykawkę, włóż ją prosto do jego żołędzi penisa i wyssaj tyle krwi, ile możesz.

"Wtedy moja zmiana się skończyła. Nie zostałem, żeby to obejrzeć."

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)