SEX

Metoda Kivina przenosi seks oralny do następnego poziomu

Redaktor manIS.pl

Oto dlaczego tak wiele kobiet uwielbia tę prostą technikę.

Ludzie uwielbiają nazywać rzeczy, gdy chodzi o seks: pozycje, orientację, zagięcia. I to może być dobra rzecz, bo pomaga ludziom komunikować się dokładnie w łóżku, czego szukają.

Pozwólcie, że przedstawimy Metodę Kivina, AKA cunnilingus boczny, AKA coś, co kobiety kochały przez długi czas, a ponieważ teraz ma imię, łatwiej o tym mówić i prosić. 

"Właściwie nie wiedziałam, że ma to nazwę, ale przepisuję ją klientom moich par, którzy od dawna chcą urozmaicić swoje życie seksualne" - mówi dr Holly Richmond, psycholog i dyplomowana seks-terapeutka. "Boczny cunnilingus nie jest niczym nowym. Jeśli ułatwia nam to rozmowę, to fantastycznie."

Jeśli szybkie wyszukiwanie w Google jest jakąś wskazówką, Metoda Kivina rzekomo pozwala kobietom osiągnąć orgazm szybciej - choć prawdopodobnie szybsze orgazmy nie powinny być ostatecznym celem seksu. Jeszcze lepszym sposobem na opisanie korzyści płynących z Metody Kivina jest to, że jej orgazmy będą silniejsze.


Kim jest Kivin, w każdym razie?

Świetne pytanie. Rzeczywisty powód, dla którego technika ta została nazwana Metodą Kivina, jest owiany tajemnicą. Kto jest mistrzem seksu Kivin? Są o nim wzmianki w atlantyckiej historii z 2003 roku, a także na różnych stronach internetowych poświęconych seksowi, ale jak dotąd nie mamy jeszcze aktu urodzenia pana Kivina i nie mamy pojęcia, gdzie i jak prowadził swoje badania.

Okay, super, teraz powiedz mi jak zrobić Metodę Kivina

Teraz, kiedy wiesz, że wiele kobiet to uwielbia, powiemy ci, jak to zrobić. Osoba dająca będzie leżała bokiem, a osoba otrzymująca jest na jej plecach. Każda ze stron jest w porządku, lub, jeśli jesteś na to gotowy, Richmond zaleca spróbować obu, ponieważ kobiety prawie zawsze mają większą wrażliwość po jednej stronie ich łechtaczki niż druga.

Leżąc bokiem pozwala język do zamiatania przez jej łechtaczkę i kaptur łechtaczki podczas stosowania nacisku na obszarze między jej pochwy otworu i odbytu, AKA, gucz. "Tak jak u mężczyzn, kiedy kobieta zbliża się do orgazmu i osiąga orgazm, w tym obszarze można odczuć pulsacje", mówi Richmond. Dla wielu mężczyzn, to jest zielone światło, które daje im znać: "Hej, dobra robota."

Kluczem jest tu odczytanie jej ciała, aby utrzymać ułożenie języka. A kiedy już się zacznie, ważne jest, aby nie przestawać - nawet po osiągnięciu przez nią kulminacji. Stymulacja po początkowym orgazmie może być niezwykle intensywna i satysfakcjonująca.

Niektóre pary mieszają go przez kobietę na jej plecach z nogami do jej klatki piersiowej, a mężczyzna używa ramienia, aby utrzymać je z powrotem. To dobrze, jeśli twój partner woli być szeroko rozłożony. Niektóre kobiety wolą mieć nogi bliżej siebie, więc łechtaczka porusza się w kierunku warg sromowych.

Czy Metoda Kivina jest Świętym Graalem seksu oralnego?

"To, co kocham w tej pozycji, to fakt, że jest ona nowatorska dla wielu par i wnosi nową sensację do seksu oralnego", mówi Richmond, dodając, że większość kobiet twierdzi, że jest przyjemna i że ich partnerzy mają również pełny, seksowny pogląd.

To powiedziało: "Każda kobieta, każda łechtaczka jest wyjątkowa, a dla niektórych ta pozycja stwarza zbyt dużą wrażliwość. Otwarta komunikacja jest kluczem do wspaniałego seksu, niezależnie od tego, którą pozycję wybierzesz."

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)