SEX

Zabawki erotyczne analne - co wybrać?

Redaktor manIS.pl

Wszystko o zabawkach erotycznych analnych

Erotyczne zabawki analne, czy dalej są kontrowersyjne?

Zabawki analne to szansa na to, by zwiększyć przyjemność z czynności seksualnych i można je używać w trakcie masturbacji w czasie gry wstępnej czy też w trakcie seksu. Mogą być używane przez kobiety oraz mężczyźni o dowolnej orientacji. Temat seksu analnego oraz wchodzenia od tyły nadal będzie budził spore kontrowersje, jednak jak możemy się dowiedzieć powoli coraz więcej osób na ten rodzaj przyjemności chce się otwierać. Niezależnie od tego czy ktoś będzie chciał seks analny rozpocząć czy jedynie szuka dodatkowej stymulacji odbytu to na pewno będzie warto po erotyczne gadżety analne sięgać, ponieważ są dobrym początkiem drogi z analnymi zabawami.

Co można znaleźć w kategorii zabawek erotycznych analnych?

Wśród zabawek analnych znajdziemy kilka ciekawych propozycji i tym samym również dostępne możliwości są zróżnicowane. Najbardziej popularne opcje to oczywiście korki analne, koraliki, masażery prostaty.

KORKI ANALNE

O korkach analnych pisaliśmy już wcześniej. Inaczej nazywane są także zatyczkami i jest to podstawowy gadżet analny dla kobiet a także dla mężczyzn, można będzie w ten sposób zwiększać swoje doznania i urozmaić masturbację, seks klasyczny czy seks analny. Mają one podłużny stożkowaty kształt, który będzie skutecznie ułatwiał równie wprowadzanie korka a szeroka podstawa sprawi, że nie będzie się on dostawał w głąb odbytu. Podstawa może mieć także uchwyt do łatwego wyjmowania i obracania, by w ten sposób poprawiać jeszcze dodatkowo efekt stymulacji.

Niekiedy korki analne są zdobione kryształkami. Mogą mieć szerokość od 2 do 4 cm. Jeśli ktoś będzie chciał dopiero rozpoczynać przygodę z takimi zabawami erotycznymi to powinien zaczynać od tych mniejszych średnic. Można próbować również korków analnych, które mają efekt wibracji i wtedy będą pojawiać się dodatkowe doznania. Świetne rozwiązanie dla początkujących to także zestawy, w których będą korki z różną średnica. W ten sposób stopniowo będzie można przechodzić od małego do dużego rozmiaru.

Jednocześnie w ten sposób będziemy mogli dodatkowo zwiększać swoje doznania, będą one coraz bardziej intensywne. W tym samym czasie również w ten sposób będzie można wybrać dla siebie ta najlepsza średnicę. Używanie korków o różnych rozmiarach jest to także sposób na to, by przygotowywać się do seksu analnego. Przechodzenie prze te różne średnice będzie dalej ułatwiało wprowadzenie penisa.

Korek analny

KORALIKI ANALNE

To połączone ze sobą i stopniowo zwiększające się koraliki, które zakończone są uchwytem i mogą być one wykorzystywane i przez kobiety i mężczyzn. Koraliki analne dostarczają intensywnych doznań w czasie powolnego wprowadzenia a jeśli dodatkowo wyjmie się je w trakcie orgazmu to dodatkowo będzie to szansa na jego wzmocnienie oraz wydłużenie orgazmu. Należy unikać koralików, które łączone są nylonowymi sznurkami, ponieważ trudno będzie je czyścic i w ten sposób niestety dojdzie do rozwoju bakterii. Najlepiej wybierać koraliki bez sznurków, które są w całości odlewane z silikonu, szkła albo ze stali. Jeśli ktoś będzie początkujący to w trakcie pierwszego użytku nie będzie trzeba ich w całości wprowadzać a jedynie będzie można wprowadzić kilka pierwszych kulek.

MASAŻERY PROSTATY

Masażer prostaty jest przeznaczony dla mężczyzn i ma profilowany kształt, dzięki czemu możliwe będzie docieranie do gruczołu krokowego nazywanego męskim punktem G. część z nich oprócz tego, że ma wygięta glówkę to dodatkowo otrzymuje również specjalną wypustkę, która będzie masować perineum, wyczulone miejsce pomiędzy odbytem a jądrami. Masaż z użyciem takiego przedmiotu to szansa na to, by poprawić ukrwienie i funkcjonowanie prostaty a jednocześnie chroni przed przerostem w przyszłości i poprawia erekcje a także będzie poprawiać doznania erotyczne. W zależności od preferencji można będzie sięgać po masażery niewibrujące albo wibrujące. Masażery prostaty można wykorzystywać w trakcie masturbacji i w trakcie seksu.

Zabawki erotyczne analne - samodzielnie czy w parze?

Każdy proponowany gadżet może być wykorzystywany samodzielnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by również wspólnie z partnerem ich używać. Przy stosunkach waginalnych umieszczenie korka w odbycie partnerki to również powiększenie jej doznań. Jeśli wprowadzi się koraliki analne to większe doznania będzie miała partnerka, ale również partner będzie w pochwie wyczuwał koraliki i będą również dodatkowo go stymulować.

Jeśli mężczyzna w trakcie stosunku będzie używał zatyczki analnej to będzie mu to zapewniało dodatkowo masaż prostaty a to będzie powodowało mocniejszą erekcję i silniejszy orgazm. Kolejny sposób na to, by bardziej intensywnie go przeżywać to umieszczenie kulek analnych w odbycie w trakcie seksu oralnego oraz ich wyjęcie w momencie szczytowania, co będzie dostarczało dodatkową porcje przeżyć.

Zabawki erotyczne dla par

DOBRY LUBRYKANT

Zabawy analne w ogóle nie będą możliwe, jeśli nie będzie się miało przygotowanych dobrych lubrykatnów. Odbyt sam się nie nawilża i jeśli takiego nawilżenia i poślizgu nie otrzyma to będzie ciężko o przyjemność, można nawet doprowadzić do krzywd. Dlatego koniecznie będzie trzeba się zdecydować na dobry lubyrkant, taki specjalny do seksu analnego, który jest bardziej gęsty i nie będzie tak szybko wysychał. Taki na bazie wody będzie można połączyć z gadżetami silikonowymi, a jeśli korzysta się z produktów metalowych albo szklanych to powinno się wybierać lubrykant silikonowy.

MATERIAŁ AKCESORIÓW ANALNYCH

Każda analna zabawka powinna być wykonana z dobrej jakości materiału i jest to podstawowa sprawa. Należy wybierać takie wykonane z silikonu, szkła borokrzemowego albo ze stali. Są to materiały nisko porowate i dzięki temu łatwo będzie można utrzymać je w czystości, jednocześnie są również hipoalergiczne i bezpieczne dla ciała.

ZABAWKI EROTYCZNE - JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Na pewno warto się zdecydować na korki, które maja szeroką podstawę, specjalny ogranicznik albo uchwyt do trzymania, ponieważ będą zapewniały bezpieczne użytkowanie bez ryzyka zbyt głębokiego wprowadzenia. Powierzchnia powinna być gładka, bez ostrych krawędzi. Jeśli wybiera się kulki to trzeba także sprawdzić czy są one między sobą bardzo dobrze połączone.

LEWATYWA KONIECZNA CZY NIE PRZED ROZPOCZĘCIEM KORZYSTANIA Z ZABAWEK ANALNYCH?

Nie będzie ona konieczna, ale jeśli ktoś dzięki niej będzie czuł się pewniej i bardziej komfortowo to można będzie ją wykonać. Warto pamiętać, że analne zabawy nie będą definiować orientacji seksualnej, ale pozwalają jedynie czerpać z seksu więcej przyjemności. Są one szansą na otwarcie się na nowe doświadczenia i przeżycia.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu materiału sklepowi https://eroprezent.pl/zabawki-analne

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)