CIEKAWOSTKI

Kobiety dzielą się rzeczami, które chcieliby, aby mężczyźni robili częściej w łóżku.

Redaktor manIS.pl

W nitce Reddita, która wywołała tysiące odpowiedzi, kobiety mówią o rzeczach, które mężczyźni robią w łóżku, które absolutnie kochają, i które chciałyby, żeby robili więcej.

Wiele kobiet powiedziało, że naprawdę lubią pocałunki na szyi, ale jeden z komentatorów określił dość ważne zastrzeżenie. "Pocałunki na szyję bez pozostawienia malinki", powiedziała. "Staramy się mieć tu uczucia, a nie budzić się następnego dnia wyglądając jak skacowany 16-latek."

Pocałunki w szyję to tylko wierzchołek (że tak powiem) góry lodowej; ogólnie rzecz biorąc, kobiety chcą tylko, aby ich męscy partnerzy zwracali większą uwagę na grę wstępną, a nie tylko traktowali płeć penetrującą jako główne, czy wręcz jedyne wydarzenie. "To trochę nudne, kiedy facet po prostu odchodzi i to wszystko" - powiedział jeden z komentatorów, a inny skierował Tormunda Giantsbane'a z Game of Thrones, mówiąc: "Musisz być cierpliwy, dać jej czas. Twój kutas nie powinien się do niej zbliżać, dopóki nie będzie śliczna jak dziecko."

"Gra wstępna naprawdę zostaje przeoczona", powiedziała kobieta w innym miejscu na wątku. "Nie możesz po prostu rzucać się i oczekiwać, że będziemy już na twoim poziomie. Musisz nas najpierw rozgrzać, żebyśmy byli gotowi. Pomyśl o nas jak o grillu bbq. Zgadza się, GRILL. Nie możesz po prostu smażyć tam swojego mięsa, kiedy węgiel nie jest nawet gorący."

I w końcu: zrobić trochę hałasu! Kobiety na nitce mówiły, że uwielbiają, gdy ich partnerzy podczas seksu śpiewali. "To takie atrakcyjne, gdy faceci warczą lub syczą, lub mają co mają", czytamy jeden komentarz. "Mówcie seksownie! Szepnij mi do ucha! Wszystkie te rzeczy sprawiają, że jest o wiele lepiej niż ktoś, kto jest zbyt fajny, by robić jakikolwiek hałas."

"Uwielbiam, gdy robi dużo hałasu!" Powiedział kolejny. "Jęki i jęki doprowadzają mnie do szaleństwa."

Ta zawartość jest importowana z {nazwy emblematu}. Możesz znaleźć tę samą zawartość w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

"Badania wykazują, że niezależnie od płci, ludzie, którzy dużo jęczą i jęczą w łóżku, mają tendencję do większej satysfakcji seksualnej" - mówi dr Justin Lehmiller, pracownik naukowy Instytutu Kinsey. "Dlaczego? Bo jest to forma komunikacji seksualnej. Przekazuje twojemu partnerowi to, co czuje się dobrze, co zwiększa szanse, że zrobi to ponownie. Pokazuje również uznanie dla dobrze wykonanej pracy."

A facet komentujący wątek był w stanie to potwierdzić: "To jest w 100% prawdziwe i czyni to przyjemniejszym dla KAŻDEGO", powiedział. "Nigdy tak naprawdę nie jęczałam i nie wyrażałam się, ale teraz seks jest o wiele bardziej namiętny i przyjemny". Nie mówiąc już o tym, że jest to dla niej ogromny zwrot, który z kolei jest dla mnie."

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)