CIEKAWOSTKI

Strony z ostrą erotyką - statystyki

Redaktor manIS.pl

 

Panowie nie ma się czego wstydzić, większość z nas raz na jakiś czas zagląda na strony, gdzie bohaterowie erotyczni mają coś więcej do pokazania. Seks stał się całkiem powszechnym produktem i to, czego wcześniej można było zaznać w luksusowych zamtuzach, wypływa strumieniem (video) przez nasze monitory. Na stronach o tematyce dla dorosłych jesteśmy w stanie znaleźć praktycznie wszystko, co może interesować nas erotycznie. Jasne, że wszystko w granicach unormowanego prawa i tego się trzymajmy!

Czy interesuje was jakie strony przeglądamy najczęściej? Oczywiście wiemy, że wchodzicie tu nie dlatego by poznać nowe strony z treściami dla dorosłych, jesteście tu z czystej ciekawości gdzie i jak podróżują inni internauci. Więc co, zaczynamy?

Najpopularniejsze serwisy z erotyką

Największe serwisy z treścią dla dorosłych potrafią miesięcznie przyciągać audiencję liczniejszą niż liczba ludzi na ziemi. Tak, część z nas odwiedza te serwisy częściej niż inni. Dzięki nim nie musimy tak często siedzieć przed komputerem lub telefonem a wiemy jak jest to niezdrowe dla oczu!

Statystyki stron erotycznych

Erotyka na świecie ma się dobrze

Szczytną listę rozpoczyna "niewielki" portal o tematyce dla pełnoletnich obywateli xvideos.com. Z miesięcznym wynikiem przekraczającym 3 000 000 000 odwiedzających jest najpopularniejszą stroną dla dorosłych. Wypchany erotyką od delikatnego striptizu po ostre sceny BDSM z wykorzystaniem bardzo wielkich gadżetów erotycznych. Oglądający spędzają na nim średnio ponad 12 minut i aż 74% przegląda więcej niż jedną stronę. A średnio przeglądamy na niej blisko 10 stron, zanim zamkniemy przeglądarkę i położymy się spać. Na stronę najczęściej wchodzą Amerykanie, Brazylijczycy, Japończycy i Rosjanie. Bo jak wiadomo erotyka nie zna granic.

Następna w kolejności popularności strona to pornhub.com. Miesięcznie odwiedza ją 2 700 000 000 użytkowników. Jest bogata w treści o różnej tematyce i znajdziecie tam wszystko, czego można się spodziewać po miejscu takim jak strona z erotyką. Więcej niż jedną stronę przegląda 72% odwiedzających, co jest bardzo dobrym wynikiem, mimo tego, że jest to najniższy wynik w tym zestawieniu. Czas, jaki spędzamy na stronie to niespełna 10 minut, widocznie treści szybciej nas doprowadzają... Strona ma zasięg międzynarodowy i goszczą na niej w poszukiwaniu erotyki Amerykanie, Japończycy, Niemcy, Francuzi. Średnia ilość stron przeglądanych przez obywateli tych krajów to trochę ponad 7.5 strony.

Trzecie miejsce zajmuje strona xnxx.com z wynikiem ponad 2 300 000 000 odwiedzających miesięcznie. Zawartość nie odbiega od pozostałych stron i macie tam przegląd całości rynku erotycznego. Bo erotyka jest tam główną treścią. Strona może pochwalić się tym, że blisko 81% odwiedzających widzi więcej niż jedną stronę, super wynik i dobrze to świadczy o stronie. Rekordowy jest też czas, w jakim bawią się erotycznie na stronie, ponad 14 minut. W tym czasie oglądają ponad 11 stron. Gdyby oceniać nie ilość odwiedzin na strony to z trzeciego miejsca portal przesunąłby się co najmniej na pozycję numer dwa. Jeszcze słowo o odwiedzających stronę, pochodzą z Ameryki, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii.

Łącznie miesięcznie top 3 strony z erotyką odwiedza ponad 8 000 000 000 osób!

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem Eroprezent.pl

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)