SEX

9 Niezręczne rzeczy, które zdarzyły się podczas seksu, o których nikt nigdy nie mówi

Redaktor manIS.pl

Kiedy dwie postacie uprawiają seks w filmie, zawsze wydaje się to takie idealne. Wszyscy są magicznie wilgotni od samego początku. Obydwie osoby dochodzą dokładnie w tym samym czasie. A na koniec, para natychmiast zaczyna się przytulać, bez konieczności sprzątania.

Oczywiście, w prawdziwym świecie tak się nie dzieje. Seks jest świetny, ale jest też pełen wielu niezręcznych momentów, których nigdy nie widzimy w filmach, nie mówiąc już o rozmowach między sobą.

Cóż, niedawny wątek Reddita chciał to zmienić. Poprosił ludzi: "Jakie są te "nie takie zabawne" elementy seksu, o których nikt nie mówi?" Czytelniku, odpowiedzi są zabawne i niezwykle relatywne. Oto niektóre z najważniejszych momentów.

Włosy łonowe

Redditor Isamario skarżył się na "wyjmowanie włosów z ust po seksie oralnym". Na szczęście kolega komentator wpadł z genialnym rozwiązaniem: "Jeśli wpadnie Ci w usta w trakcie, poliż wewnętrzne udo, aby wytrzeć go z ust".

Kwestie związane z Labią

"Kiedy się nie rozprzestrzeniają... A wszystko jeszcze nie jest mokre i próbują je zakleszczyć, a wargi sromowe idą na bardzo suchą, bolesną jazdę? Oof," napisała oniraa. Właściciele sromów zauważyli, że to również dla nich bolesne i podzielili się opowieściami o próbach złagodzenia tego dyskomfortu. "TAK. Zdarza mi się to zbyt często i muszę sięgać do siebie i udawać, że bawię się sobą, gdy ratuję moje biedne wargi sromowe, a następnie upewniam się, że są one nadal przywiązane", powiedział xpoloroidx. Na szczęście, rozwiązania tego problemu są super proste: lube i dużo gry wstępnej.

Niezręczne pierdy

Nie mamy na myśli prawdziwych pierdów, ale raczej odgłosy brodawek, które pojawiają się, gdy wasze ciała ocierają się o siebie w pewien sposób, jak brodawki pod pachą, ale pomiędzy dwoma osobami. "Jestem trochę wklęsły w klatce piersiowej, a czasami, kiedy jesteśmy blisko, zdarza się, że w kieszeni powietrznej jest najlepszy dźwięk pierda w historii" - napisała odnadewczanka.

Pocenie się

"Jeśli jesteś taki jak ja, pocisz się dość łatwo, więc bycie na górze oznacza, że kapię z twarzy i zazwyczaj ląduje ona w oczach i ustach mojej dziewczyny lub wokół nich", powiedział Tsquaredp. "Często rozmawialiśmy o przepasce potowej, ale nie jestem pewien, czy zwiększyłaby ona pasję, czy wywołała śmiech." (Hej, może to być jedno i drugie?)

Seks pod prysznicem

"Prysznicowy seks jest do bani. Woda nie jest lubiana, nigdzie nie jest wygodna, kończy się gorąca woda", powiedział ChefHannibal.

Nasienie po seksie

"Moja dziewczyna nie wydaje się być fanką tego momentu, kiedy grawitacja w końcu przejmuje władzę i wychodzi jej prezent ode mnie", napisał HanabiraAsashi. "Ona trochę zamarza jak maluch robiący kupę w pieluszce, gdy stoją. Myślę, że to byłoby zabawne, ale nie jest."

Problemy zwierząt domowych

Redditor WillTwerkForFood1 skarżył się, że "musi odpychać zwierzęta, które nie wstają z łóżka i po prostu siedzą tam i gapią się na ciebie". I pewnie, to brzmi niezręcznie, ale to nic w porównaniu z tą historią z Verymerry19: "Mój pies wskoczył raz na łóżko i wylizał tyłek mojego partnera. Nie jest to zbyt dobre na nastrój."

Palec

Iforgothowtoeat napisał: "Starając się zgrabnie unikać dotykania palcem tyłka innych obszarów ciała." "Tyłek palca", oczywiście, to palec, który kiedyś podróżował w tyłku twojego partnera. Jeden z komentatorów zasugerował umieszczenie chusteczek dziecięcych przy łóżku.

Seks zabawki...

"Nadmuchiwanie/upuszczanie powietrza z twojego partnera," napisał dlordjr. To pewnie był żart, ale hej, niektórzy ludzie są naprawdę lubią lalki seksualne.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)