CIEKAWOSTKI

Co powinieneś wiedzieć o swoim penisie? Tak mój Panie edukacja

Redaktor manIS.pl

Panowie bardzo mocno w większości przypadków przejmują się swoim penisem. Można jednak wskazać kilka naukowych faktów, o których mało kto wie i takich, nad którymi raczej rzadko się zastanawiamy. Poniżej prezentujemy najciekawsze fakty o penisie, z którymi naprawdę warto się zapoznać.

Nieużywany organ czy mięsień zanika.

Penis nieużywany marnieje i karłowacieje

Tak samo jest w przypadku penisa. Długotrwale nieużywany ma mniejszy obwód i długość. Na długość członka bardzo niekorzystnie wpływa również palenie papierosów. Jest to jedna z częściej występujących przyczyn zaburzeń erekcji. Słabo napływająca do penisa krew powoduje, że zmniejsza się on o 1 cm. Panowie, którzy palą i nie chcą mieć podobnych problemów, powinni jak najszybciej rozstać się z nałogiem. Warto też zaopatrzyć się pierścień erekcyjny. Dostarczy on ogromnych przyjemności zarówno w trakcie zabaw we dwoje, jak i solo.

Słyszeliście pewnie wyzwisko "Ty c***u złamany?", tak to możliwe

Złamanie penisa jest możliwe

Penis może się złamać, na szczęście jest to kontuzja, która występuje wyjątkowo rzadko. Aby do złamania doszło musi naprawdę mnóstwo się wydarzyć. Penis jest elastyczny, stosunkowo mocno wygina się w pochwie, a mimo to nie staje się to przyczyną kontuzji ani nie powoduje bólu. W przypadku złamania penisa koniecznie należy go unieruchomić. Rekonwalescencja trwa kilka tygodni, najczęściej przebiega bez powikłań i po jej zakończeniu można powrócić do normalnego współżycia. 

Zaburzenia prostaty: problemy z erekcją i nie tylko

Większość osób uważa, że chora prostata ma związek z problemami z osiągnięciem wystarczającego wzwodu który trwałby na tyle długo, aby seks był satysfakcjonujący. O tym, że przedwczesny wytrysk ma związek z problemami prostaty mówi się bardzo niewiele lub wcale. Tym dolegliwościom można dzisiaj na szczęście zapobiec poprzez stymulowanie gruczołu prostaty dostępnymi na rynku są masażerami prostaty. Godne polecenia są szczególnie te wibrujące, które w rozkoszny sposób zadbają o Twoje zdrowie intymne. Więcej o masowaniu prostaty możecie przeczytać we wpisie na naszej stornie http://manis.pl/a,mtpt

Przykładowy masażer prostaty

Poczuj pozytywne wibracje od środka ;)

Masturbacja a zdrowie, panowie pałki w dłoń! 

Masturbacja jest zdrowa i to w tak wysokim stopniu, że gdy zaprzestaniemy masturbowania, organizm zacznie sobie z tym radzić w inny sposób - w trakcie snu będzie prowokował orgazm! Oczywiście należy zachować zdrowy rozsądek i nie przesadzać, umiarkowana masturbacja pomoże zmniejszyć napięcie wynikające ze stresu, poprawi krążenie krwi i samopoczucie. A to jeszcze nie wszystkie jej pozytywne aspekty! Więcej ciekawostek na temat masturbacji przytacza Dawid Myśliwiec na swoim kanale Uwaga! Naukowy Bełkot https://www.youtube.com/watch?v=Veoa7u_vkdQ 

Czy rozmiar penisa ma znacznie?

Okazuje się, że nie. Punkt G w ciele kobiety znajduje się w przedniej ściance pochwy, mniej więcej na wysokości 4 cm. Co to oznacza z praktycznego punktu widzenia? Równe szanse na zadowolenie partnerki mają zarówno penisy średniej długości, jak i te znacznie większych rozmiarów. Podstawą udanego seksu jest skoncentrowanie się na potrzebach kobiety. Kobieta nie jest w stanie przeżyć orgazmu bez sporej dawki czułości i dobrej gry wstępnej. Jeśli nasze wyjaśnienia Cię nie przekonują, możesz wybrać się do sklepu erotycznego i kupić pompkę do penisa. Regularnie stosowana pompka do penisa sprawi, że Twój członek „urośnie” o 2 cm! 

Brak seksu niekorzystnie wpływa na długość penisa

Brak seksu niekorzystnie wpływa na długość penisa

Faktów o męskim członku jest znacznie więcej. Wybraliśmy tylko te, które naszym zdaniem są najbardziej interesujące. Warto jednak dotrzeć także do tych pozostałych faktów, aby o własnym penisie wiedzieć jak najwięcej. Dajcie nam znać, czy ten artykuł wam się podobał i czy mamy przygotować więcej ciekawych informacji o penisie i o tym jak o niego zadbać.

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)