CIEKAWOSTKI

Jak poprawić jakość spermy? Masz wpływ na smak, zapach i jakość spermy

Redaktor manIS.pl

Możesz poprawić jakość swojej spermy, dowiedz się jak

Smak spermy może ulec zmianie

Pewnie wiele osób nie zadaje sobie sprawy z tego, że sperma mężczyzn miedzy sobą się różni. Jest inny skład, smak, zapach. Będzie to zależeć od wielu rożnych czynników. Warto poznać ciekawostki na temat spermy i tym samym również zobaczyć jakie są porady w zakresie jakości męskiego nasienia. Czy wystarczy zdrowa dieta, może pomogą suplementy ze sklepu erotycznego, a może jakość spermy będzie uzależniona od tego jak długo stacjonowała garnizonie ;)

Co naprawdę wpływa na smak spermy?

Co naprawdę wpływa na smak spermy?

Jeśli chodzi o skład największy wpływ mają takie czynniki jak zdrowie i  jedzenie. Tak samo jak pot i mocz, sperma to substancja, która pochodzi z organizmu. Plemniki są tylko niewielkim procentem składu spermy. Skład jest tak naprawdę bardzo złożony. W zależności od stężenia danego składnika inny będzie smak i zapach. Dobre zdrowie będzie najważniejsze dla jakości spermy a w utrzymaniu dobrej kondycji organizmu ważna będzie zbilansowana dieta. Wszystkie czynniki tak naprawdę ze sobą się łączą.

Dieta, a sperma: co ma wpływ na smak i jakość spermy

Wpływ diety na smak będzie można dość łatwo pogrupować. Rzeczy słodkie sprawią, że nasienie będzie miało bardzo słodki smak. Dlatego właśnie poleca się spożywanie soku z ananasa, który traktowany jest jako afrodyzjak i sposób na to, by poprawić także sam wytrysk. Stosując alegorię oczywiście słone rzeczy sprawią, sperma będzie słonawa albo gorzkawa. Niekorzystnie na smak spermy wpływa mięso, czosnek, cebula. Biorąc pod uwagę, że te składniki znajdują się w wielu daniach jakie spożywają mężczyźni można przypuszczać, że przeciętny smak spermy nie będzie zbyt ciekawy. Jednocześnie trzeba zauważyć, że potrzeba 12 godzin od spożycia posiłku, by zmienił się smak spermy.

Jak efektywnie poprawić smak spermy?

Jak efektywnie poprawić smak spermy?

Dbając o swój organizm nie będziemy narzekać na problemy ze zdrowiem a jednocześnie sperma także będzie miała odpowiedni smak i zapach. Idąc takim tropem myślenia można powiedzieć - po co się leczyć jak można zapobiegać. Dlatego właśnie tak ważna będzie profilaktyka. Regularne badanie pomaga utrzymać dobre zdrowie albo leczyć dolegliwości już na początkowym etapie choroby. Oczywiście można także skorzystać z innych sposobów. Regularne spożywanie dużej ilości wody będzie nie tylko dobry smak spermy, ale również będzie jej duża ilość.

Odstawić należy używki. Niestety, ale wszystkie maja negatywny wpływ na smak oraz jakość nasienia. Nawet kawa będzie niekorzystnie wpływać na smak spermy. Dlatego warto także postawić na suplementy diety  ze sklepu erotycznego. Można wybrać między innymi Viamax Volumizer, który będzie wpływał pozytywnie na jakość nasienia.

Zbilansowana dieta przepisem na dobrą spermę

Trzeba także zadbać o to, by bilansować odpowiednio spożywanie czerwonego mięsa oraz nabiału. To będzie bowiem sprawia, że sperma będzie miała słony smak. Bardzo gorzką spermę będą mieli panowie, którzy każdego dnia stołują się w fast foodach. Zamienić warto takie posiłki na obiady domowe, w których będzie dużo warzyw, a w ten sposób także smak nasienia będzie się poprawiał. Spożywać warto takie rzeczy jak cynamon, cytryna, mięta, owoce. Naturalne cukry będą wpływać pozytywnie na zapach oraz smak spermy. 

Jak zmienić smak spermy tak by stała się ambrozją?

Jak zmienić smak spermy tak by stała się ambrozją?

Łatwą i szybką zmianą jeśli chodzi o smak spermy będzie próba wykorzystywania specjalnych żeli do seksu oralnego je jak się domyślacie znajdziecie również w sex shopie. Wiele z nich ma właściwości chłodzące i dodatkowe różnorakie smak. Dlatego dzięki zastosowaniu takiego żelu będzie można praktycznie w pełni neutralizować gorzki smak spermy. Jednak to co istotne w dbaniu o jakość spermy to systematyczność.

Jednorazowe spożywanie zdrowych produktów na nic się zda. Organizm potrzebuje bowiem trochę czasu. Dobre odżywianie będzie wpływać nie tylko na jakość spermy, ale także na ogólną kondycję organizmu, a to jak wiadomo w dłuższej perspektywie będzie istotne w życiu erotycznym. 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)