SEX

Pierwsze zakupy w sex shopie

Redaktor manIS.pl

Pierwsze zakupy w sex shopie

Sex shop bez wstydu

Dzisiaj ludzie wiedzą, czym jest sex-shop. Z przyjemnością korzystają z zakupionych towarów w celu urozmaicenia życia intymnego, ale nie wszyscy wiedzą, na co zwrócić uwagę przy zakupach.

Dawno minęły czasy, kiedy sex shopy były obskurne, schowane za ulicą. Większość współczesnych sklepów erotycznych wygląda jak większość innych sklepów. Dobrym sposobem na zaznajomienie człowieka z tym, na co należy, jest przeglądanie kilku witryn internetowych, aby można było porozmawiać o rzeczach, które chcecie kupić.

Sklepy erotyczne są centrami sprzedaży, tak jak każdy inny punkt sprzedaży detalicznej, więc każdy, kto wejdzie do środka, prawdopodobnie zostanie przywitany przez sprzedawcę, który zapyta, czy może pomóc i zaoferować potrzebne porady lub wskazówki. Niektórzy mężczyźni uważają to za nieco zawstydzające i mogą nawet myśleć, że mogą być postrzegani jako zboczeniec. Asystenci handlowi są szkoleni, aby rozmawiać o produktach w sklepie w dokładnie taki sam sposób, jak sprzedawca samochodów mówi o wielkości silnika w salonie. Jeśli chcesz wiedzieć, jaką prędkość wybrać dla najlepszego wibratora lub jakie funkcje może on wykonywać, zapytaj.

Pierwsza wizyta w sex shopie

Zakupy z myślą o seksie mogą być ekscytującym doświadczeniem, nawet jeśli nie kupisz niczego podczas pierwszej wizyty w lokalnym sklepie. Wystarczy się rozejrzeć i dowiedzieć się, co nas wszystkich kręci, to świetny sposób na otwarcie seksu i rozmawianie o tym, czego chcesz. Korzystając z tego początkowego doświadczenia, następnym razem, gdy pójdziemy na zakupy, będziemy wiedzieć co kupić, co sprawi ci przyjemność, a po powrocie czeka cię niezapomniany wieczór przyjemności. Zakupy z artykułami opartymi na seksie z listy wymaganych składników mogą być świetną zabawą i mogą dać dodatkową pasję do sypialni.

Wielu kupujących, którzy po raz pierwszy przekraczają próg sex-shopu, nie ma pojęcia, co chcą kupić. Zanim odwiedzisz sex shop, zapoznaj się z tematem zabawek erotycznych w Internecie. Przejdź do YouTube i na pasku wyszukiwania wpisz „przegląd zabawek erotycznych”. Będziesz zaskoczona, jak wiele przydatnych informacji można znaleźć w ogromie hostingu wideo.

Oferta sex shopów

Przeczytaj recenzje produktów na specjalnych stronach lub na stronach sklepów internetowych. Znajdziesz tam prawdziwe recenzje klientów dotyczące prawie wszystkich istniejących urządzeń seksualnych. Dzięki temu w sklepie poczujesz się pewniej i nie podejmiesz pochopnej decyzji o zakupie, choćby po to, by szybko zniknąć z oczu sprzedawcy. Nie kupuj tanich zabawek erotycznych. Nie zapominaj o zasadzie: „Tańsze nie znaczy lepiej”. Dotyczy to szczególnie produktów intymnych, które będą miały kontakt z twoim ciałem.

Sex shop oferta

W żadnym wypadku nie kupuj tanich produktów, wątpliwych producentów. Najtańsze akcesoria wykonane są z surowców niskiej jakości, które zawierają szkodliwe elementy, na przykład ftalany. Przed zakupem zbadaj swoje ciało i dowiedz się, w których obszarach i pod jakim wpływem masz maksymalną przyjemność. Jeśli jesteś mężczyzną, zastanów się, jaki wpływ na członka lubisz najbardziej. Są faceci, którzy kochają silne zaciskanie penisa. I są ludzie, dla których przeciwnie, silna kompresja jest niedopuszczalna. Te informacje pomogą sprzedawcy szybko znaleźć odpowiednią zabawkę dla Ciebie. Dodatkowo nie krępuj się zapytać i porozmawiać o swoich fantazjach.

Nie bój się skontaktować ze sprzedawcą i porozmawiać o pragnieniach. Nie wchodź w szczegóły. Wystarczy w kilku słowach wyjaśnić, czego szukasz. Uwierz mi, sprzedawca w sex-shopie nawet nie pomyśli o śmiechu. Jego zadaniem jest wysłuchać pragnienia klienta i wybrać najbardziej odpowiedni dla niego produkt.

Sex shop a BDSM

Jeśli planujesz urozmaicić swoje życie seksualne seksem analnym, zdobądź biżuterię analną lub koraliki analne. Być może chciałbyś dodać praktyki BDSM do swojej intymnej relacji, w którym to przypadku zabawki BDSM będą niezwykle pomocne. Do samozadowolenia potrzebujesz dildo lub wibratora. Do wyboru tych zabawek należy również podchodzić ostrożnie. Prawdopodobnie już się masturbowałeś i wiesz, co lubisz, a co nie. Na podstawie własnych preferencji i wybierz zabawkę. Istnieją zwykłe wibratory i zaawansowane konstrukcje. Mają odpowiedni rozmiar i kształt, ale także wytwarzają odpowiednią wibrację. Uwaga: wibratory mają specjalne gniazda baterii.

Sex shop a BDSM

Jeśli nie lubisz seksu waginalnego lub go otrzymujesz, ale rzadko zwykły dildo nie będzie dla ciebie odpowiedni. Istnieją wibratory, które mogą jednocześnie stymulować zarówno łechtaczkę, jak i pochwę. Jeśli jesteś zadowolona tylko ze stymulacji łechtaczki, lepiej kupić wibrator motylkowy. Aby zwiększyć swoją wrażliwość, zdobądź kulki dopochwowe. Być może twoja wrażliwość cierpi, ponieważ nie jesteś zadowolona z wielkości penisa partnera.

Wybierając zabawkę intymną, traktuj swoje zdrowie w sposób odpowiedzialny. Certyfikat jakości musi być dołączony do każdego produktu w sex-shopie, a zabawka musi być starannie zapakowana. Wszelkie informacje o producencie i dostawcy muszą być wskazane na opakowaniu. 

Zobacz wibratory w sklepie Eroprezenet.pl: https://eroprezent.pl/wibratory

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)