SEX

Jaki seks lubią mężczyźni?

Redaktor manIS.pl

Sex odgrywa ogromną rolę w naszym życiu, jak sex widzą mężczyźni?

Sex odgrywa ogromną rolę w naszym życiu, jak sex widzą mężczyźni?

Każdy mężczyzna chce, aby jego ukochana kobieta w łóżku była seksowna, zrelaksowana, szalona i namiętna. Według statystyk większość mężczyzn (82%) określa zachowania seksualne partnera podczas intymności jako zadowalające, ale powściągliwe. Seks odgrywa ogromną rolę w relacjach między mężczyzną i kobietą w każdym wieku, w dowolnym okresie i na każdym etapie ich rozwoju.

Nie myśl o seksie, nie myśl o seksie, NIE MYŚL O SEKSIE!

Nie myśl o seksie, nie myśl o seksie, NIE MYŚL O SEKSIE!

Statystycznie mężczyźni o seksie myślą co kilka minut oznacza to, że gdyby im na to pozwolić nie opuszczaliby sypialni, a sam seks uprawiali dosłownie codziennie. Jednak odpowiedź na pytanie, jaki seks lubią mężczyźni, nie jest wcale prosta. Jak kobiety – mężczyźni też mają różne preferencje seksualne i niekiedy lubią, aby seks był drapieżny czy szybki, a czasami mają ochotę na klasyczny spokojny seks w sypialni.

Bielizna erotyczna najlepszym lekarstwem na potencję

Bielizna erotyczna najlepszym lekarstwem na potencję

Mężczyźni ostatecznie bardzo lubią przebierać swoje partnerki. Jeśli zatem chcesz zaskoczyć swojego partnera, to postaraj się o zakup seksownej bielizny, wyjątkowych pończoch czy gorsetu. Wybór erotycznej bielizny w dzisiejszych czasach jest olbrzymi i możemy tutaj dowolnie dobrać swój ulubiony kolor i fason. Dodatkowo możesz spróbować się przebrać za policjantkę czy pokojówkę. W renomowanych sklepach erotycznych znajdziesz nawet gotowe uniformy, które pozwolą ci się wcielić w dowolną rolę czy przyjąć pozycje. Możesz być seksowną kobietą kotem lub super woman. Możesz też wcielić się w sekretarkę albo przebrać za wyjątkowo okrutną domine. Wszystko zależy tutaj jedynie od waszych potrzeb.

Grażyna gdzie ten sznurek do snopowiązałki? Będę cię dominował

Grażyna gdzie ten sznurek do snopowiązałki? Będę cię dominował

Faktem jest, że zdecydowana większość mężczyzn deklaruje, że lubi dominować nad swoją partnerką. Dotyczy to głównie tych mężczyzn, którzy cechują się silną osobowością, mają władcze zapędy i te przekładają się na ich zachowania seksualne. Tacy panowie lubią, kiedy kobieta poddaje im się w łóżku. Jednak nie oznacza to wcale, że podnieca ich kompletna bezradność czy brak reakcji. Mężczyzn tego typu podnieca uległość w sensie, gdzie oni są prowadzącym.

Grażyna zakładaj kapelusz Napoleona! Będziesz mnie dominowała

Grażyna zakładaj kapelusz Napoleona! Będziesz mnie dominowała

Brak czapki Napoleona? Nic nie szkodzi kowbojska też jest fajna, cokolwiek co kojarzy się z siedzeniem na koniu.

Wbrew pozorom mężczyźni lubią też, gdy to kobieta przejmuje dowodzenie. Choć w niektórych przypadkach oznacza to całkowitą dominację kobiety, to jednak większa liczba mężczyzn przez dominacje rozumie po prostu przejęcie inicjatywy przez kobietę. Ta powinna w tym wydaniu decydować o tym, jaka pozycja zostanie przyjęta i mówić jasno czego oczekuje od swojego partnera.

Przyjęło się sądzić, że to raczej kobiety wybierają zabawki erotyczne i są skłonne do eksperymentowania. Tymczasem wielu mężczyzn jasno deklaruje swoją otwartość w tej kwestii. Eksperymentowanie oznacza tu nie tylko wprowadzenie do życia seksualnego zabawek erotycznych, ale też podejmowanie prób zmian pozycji czy korzystania z szerokiego repertuaru możliwości zachowań erotycznych.

Grażyna, idziemy pod remizę, będzie sex publiczny

Kolejnym punktem na liście jest seks publiczny. Praktycznie każdy mężczyzna fantazjuje o seksie na plaży, w przymierzalni czy w aucie. Wszelkie odstępstwa i ucieczka od sypialnianej nudy będzie tu z pewnością mile widziana. Nie przesadźcie z tym publicznym uprawianiem miłości bo jednak nasz kraj pod tym względem jest dość purystyczny.

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)