CIEKAWOSTKI

12 Sposobów, aby ją podniecić

Redaktor manIS.pl

Spróbuj tych skromnych technik, aby wprawić ją w nastrój.

Nie potrzeba wiele, żeby mężczyzna zaczął myśleć o seksie. To trochę bardziej skomplikowane dla kobiet.

Naukowo rzecz biorąc, niektóre krytyczne przełączniki muszą być uruchamiane przed twój partner mózg nakazuje uwolnienie wazoaktywnych peptydów jelitowych, substancji chemicznej, która zwiększa przepływ krwi do obszaru miednicy, obrzęk jej wewnętrznych i zewnętrznych warg sromowych i powodując, że czuje się zgorzkniałe napięcie popędu płciowego.

Chociaż zawiłości chemii mózgu mogą być trudne do ogarnięcia bez stopnia medycznego, nadal istnieje wiele łatwych, codziennych rzeczy, które można zrobić, aby uzyskać wymagane soki płynące.

 

1. Użyj swoich rąk

W dłoni twojego partnera jest ponad 40.000 zakończeń nerwowych. Nie bój się go delikatnie chwycić, gdy idziesz po drugiej stronie ulicy lub oglądasz film. Używanie własnych rąk do masażu też nie zaszkodzi twojej sprawie.

2. Woda to dobra rzecz

Przespaceruj się wzdłuż plaży, jeziora lub rzeki. Usiądź obok łaźni ptaków. Napełnij wannę. Badania pokazują, że samo przebywanie w pobliżu wody daje relaksujący efekt, który może wywołać szarpiące libido drgawki. To chyba nie przypadek, że reklamy leków na zaburzenia erekcji cechuje tak wiele ujęć par chodzących w dół wybrzeża lub gapiących się na ocean.


3. Szukaj dreszczyku emocji

Działania, które wytwarzają adrenalinę, sprawiają, że jesteśmy nadpobudliwi. Oddychanie przyspiesza, a serce zaczyna się ścigać, co również wiąże się z pobudzeniem seksualnym. Roller coasters, zamki błyskawiczne i straszne filmy mogą być podniecające. Badanie opublikowane w Journal of Personality and Social Psychology wykazało nawet, że pary, które uczestniczyły w takich nowatorskich działaniach, doświadczyły większej ogólnej jakości związku, co oczywiście przekłada się na sypialnię. Po prostu upewnij się, że oboje możecie wstrzymać się z obiadem przed zapięciem się do czegoś ekstremalnego.

4. Rozwalić ogórka... w kuchni...

Pewne zapachy wywołują podniecenie seksualne, ale to, który z nich działa, może się różnić dla mężczyzn i kobiet, jak wynika z badań przeprowadzonych przez dr Alana R. Hirscha, dyrektora Fundacji Leczenia i Badań Zapachu i Smaku w Chicago, Illinois. Jakie zapachy włączają kobiety? Hirsch stwierdził, że ogórek i lukrecja prowadzą do zwiększonego przepływu krwi w pochwie.

5. Karmić jej fantazje

Według raportu w Journal of Sex Research kobiety myślą o płci średnio 19 razy dziennie. Według ankiety dotyczącej zdrowia mężczyzn, co trzecia kobieta ma na myśli coś, czego nie może spróbować w łóżku, ale boi się wychowywać, gdy pod kołdrą zaczyna się robić gorąco. Jest wiele sposobów, aby poinformować partnera, że jesteś otwarty na zaspokajanie jego fantazji. Oglądajcie razem porno. Daj jej książkę z erotycznymi historiami. Możesz też - i może to zabrzmi szalenie - po prostu zapytać ją, czy nie ma czegoś odważnego, co swędzi, żeby spróbować w sypialni. Nie bójcie się komunikować.

6. Ściemnić światła

Nie ma fizjologicznej odpowiedzi - przynajmniej seksualnej - na słabe światło, ale według badacza seksu i autora dr Iana Kernera, wyłączenie świateł może sprawić, że ludzie poczują się mniej świadomi siebie, a przez to bardziej zrelaksowani. Włączenie tego ściemniacza do dobrego wykorzystania jest nie do pomyślenia.

7. Spoć się.

Naukowcy z Uniwersytetu Teksańskiego w Austin odkryli, że aktywność fizyczna jest w stanie przygotować ciało człowieka do aktywności seksualnej. Sprawia ona, że ciało staje się bardziej wrażliwe na dotyk, poprzez ożywienie sieci neuronów znanych jako układ współczulny, który kontroluje pobudzenie. Wybierz się na bieg, przejażdżkę rowerem, udaj się na siłownię. Aktywność na zewnątrz może prowadzić do aktywności w sypialni

8. Weź mopa

Według "Journal of Family Issues" pary, które sprzątają razem, zgłaszają większą satysfakcję w związku. Autor badania, dr Adam Galovan, mówi, że kobiety mogą zrównać wasz poziom zainteresowania pomocą w domu z poziomem waszego zainteresowania.


9. Zaplanujcie seks szybko

Mówią, że nieobecność sprawia, że serce robi się gorętsze. W ten sam sposób abstynencja może sprawić, że płeć stanie się silniejsza. Eksperci twierdzą, że krótkotrwała przerwa od wszelkich form seksu - włącznie z masturbacją - może pomóc zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi odkryć na nowo dreszczyk emocji.

10. Prześpij się trochę.

Badania przeprowadzone przez naukowców z University of Michigan wykazały, że dobry sen może zwiększyć libido kobiety. Po tym jak uczestnicy śledzili swój sen i popędy seksualne przez dwa tygodnie, badanie wykazało, że dla kobiet będących w związku dodatkowa godzina snu zwiększyła ich pragnienie seksu następnego dnia o 14 procent. "Siła napędowa może być biologiczna - mówi dr David Kalmbach, autor badania - Niektóre wcześniejsze badania wykazały, że sen zwiększa poziom hormonów płciowych, które mogą wpływać na uczucie pożądania seksualnego.

11. Obejrzyjcie romantyczny film

Badania z Holandii sugerują, że filmy romantyczne mogą zwiększać pobudzenie u kobiet, co niekoniecznie ma miejsce w moim przypadku. Według autorki badania, dr Marieke Dewitte, motywacja seksualna kobiet może wynikać raczej z treści opartych na związkach, a nie ze scen, które są jawnie seksualne, co skłania mężczyzn do ożywienia.

12. Projekt listy życzeń

Badanie Uniwersytetu w Brunszwiku wykazało, że po 15 latach spędzonych razem, pary powiedziały, że wiedzą tylko około 26 procent tego, czego nie lubią ich partnerzy. Nie musi tak być. Nalejcie kieliszek wina, weźcie długopis i papier i zacznijcie mówić. Lista "tak, nie, może" do sypialni to pewny sposób na rozwinięcie poczucia komfortu i zrozumienia, co doprowadzi do lepszego seksu.

 

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)