REDAKCJA

REDAKCJA

Redaktor manIS.pl

Redakcja manis.pl, męski punkt widzenia

Strona w swoim założeniu ma pisać o sprawach męskich, tylko męskich i całkowicie męskich. To oznacza, że skład redakcji jest ... no jest mieszany, na pięciu mężczyzn przypada aż trzy kobiety. Wynik całkiem dobry, mając na uwadze to, że portal pisany, jest dla samców. Kobiety w składzie mają za zadanie temperować nasze instynkty i łagodzić język, jaki normalnie mógłby być nazbyt swawolny. Dziękujemy wam za to nasze piękne PANIE.

Mogę też nadmienić, iż nie kto inny a kobieta jest kierowniczką całego tego zamieszania z męskim punktem widzenia i jako taka ona odpowiada za to, co znajdziecie na portalu manIS.pl Karolina Nowak, jest szefową, o jakiej może pomarzyć każdy pracujący mężczyzna! Może pomarzyć i to tyle, bo jest zajęta ... nie tylko pracą ;)

Pani kierowniczka męskiego portalu

Całe przedsięwzięcie ma na celu zarobek, więc nie zdziwcie się, poniżej przedstawiona jest propozycja współpracy. Można kupić banery reklamowe, można kupić artykuły sponsorowane, można wiele, ale wszystko za pieniądze!

Reklama w portalu manIS.pl? Tak.

Ile kosztuje reklama na manis.pl

Chcesz dotrzeć do męskiej części widowni? Bo przecież wiemy, że mężczyźni nie czytają, tylko oglądają ;) Naszymi gośćmi są przede wszystkim mężczyźni w wieku od 25 do 65 lat, są to osoby, które są w sile nabywczej i dotarcie do nich z reklamą przyniesie korzyści tobie i twojej firmie. Zapytasz ile za to, trzeba zapłacić? Odpowiedź znajdziesz poniżej. Wyjmijcie dolary i dajcie na reklamę.

cennik reklamy manis.pl

baner reklamowy na stronie manis.pl podpięty do strony głównej (widzą go wszyscy odwiedzający):

499 zł brutto

baner reklamowy na stronie manis.pl podpięty do strony wybranego artykułu (zasięg widoczności ograniczony do artykułu):

99 zł brutto

artykuł reklamowy na stronie manis.pl opublikowany z zdjęciami i treścią o długości od 4000 znaków do 16000 znaków:

599 zł brutto

mini artykuł tematyczny na stronie manis.pl opublikowany z zdjęciami i treścią o długości od 1000 znaków do 4000 znaków:

199 zł brutto

>>> Możliwe są rabaty przy większych zleceniach lub przy stałej współpracy. <<<

Jesteś zainteresowany reklamą, napisz do nas

email: redakcja@manis.pl

 

Możliwość zostawiania komentarzy pod artykułami

W dniu dzisiejszym 22-01-2020 dodaliśmy do naszej strony możliwość komentowania przez naszych czytelników artykułów. Mamy nadzieję, że pozwoli to aktywnie uczestniczyć naszym czytelnikom i będzie to bodziec do częstszych wizyt na naszej stronie. Zostawcie nam ślad co wam się podoba, jakie jest wasze zdanie na tematy jakie poruszamy i jaki jest wasz męski punkt widzenia.

Zobacz wpisy
Dyskusja (0)